Takto vyzerá nefalšovaná láska zvieraťa. Zo smutného psíka z útulku sa po adopcii stalo to najšťastnejšie zviera na Zemi


Príbehy o šťastných zvieratkách, ktoré ľudia zachránili z osamelých klietok útulku, vždy zahrejú pri srdci. Okrem toho, že namiesto kupovania uvoľníte preplnené útulky, zvieratko môžete urobiť takým šťastným ako nikdy predtým. Podobný príbeh má za sebou aj adoptovaný pitbull Charlie, ktorý zúfalo potreboval lásku.

Meriah Jae sa rozhodla so skúsenosťou svojej sestry podeliť aj s ostatnými, aby sa aj ďalší ľudia, ktorí zvažujú domáceho miláčika, zašli najprv pozrieť do útulkov a možno tam nájdu toho pravého. Rozhodla sa preto zverejniť fotografie psíka predtým, než ho adoptovali, a potom, ako sa plne adaptoval. K fotkám pridala aj krátku vetu, ktorá hovorí za všetko: „Adoptuj, nekupuj.“ Charlie sa tak na Twitteri stal symbolom adopcie psov.

Ľudia boli z obrovskej premeny nadšení a chválili ju za takéto rozhodnutie. Mnohí si dokonca spomenuli na to, ako si prvýkrát adoptovali svojich miláčikov a tiež sa pochválili fotkami predtým – potom.

Pozri aj: Príbeh: Dlhých 65 rokov som bola vdovou a hľadala som spôsob, ako umrieť. K životu ma však opäť priviedla táto jedna vec…

zdroj: babskeveci.sk, boredpanda.com


Komentáre

komentárov