Takúto fotku zdieľali na Instagrame prvýkrát. Meghan, Harry a malý Archie si uctili pamiatku princeznej Diany

Kristína Hagarová Ešte viac

Foto: archív TASR

Podľa portálu People princ Harry hneď po zásnubách s Meghan Markle povedal, že si myslí, že ona a jeho zosnulá mama princezná Diana by boli najlepšími priateľkami. 

Spolu so svojím bratom princom Williamom často dokazujú, že hoci ich mama tragicky zomrela, spomienky na ňu zostávajú a v ich živote má stále svoje špeciálne miesto.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený The Duke and Duchess of Sussex (@sussexroyal),

Krásny citát princeznej Diany

Dokazuje to aj najnovší príspevok, ktorý na svojom Instagrame uverejnili princ Harry a jeho manželka Meghan. Zdieľali inšpiratívne slová princeznej Diany, ktorých by sa mohlo držať oveľa viac ľudí. „Urobte niekomu láskavosť len tak, bez toho, aby ste očakávali odmenu, bezpečne s vedomím, že raz pre vás niekto môže urobiť to isté.“ Pod príspevok napísali, že práve slová sú zdrojmi inšpirácie a oni sú šťastní, že s fanúšikmi môžu zdieľať niektoré z obľúbených citátov.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Lady Diana Frances Spencer (@dianafrancespencer),

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Star Hunter (@starhuntercelebrities),

Rodina má v živote špeciálne miesto

„Od členov verejnosti, známych osobností, učiteľov, študentov po mladých lídrov, začíname citátom Diany, princeznej Walesu,“ napísali a podpísali sa svojím monogramom. Princ Harry spolu s princom Williamom uchovávajú spomienky na svoju mamu, ako sa len dá. Majú veľmi blízko aj k jej rodine, ktorá má v ich živote špeciálne miesto.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Royals now and then (@royalsnowthen),

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Meghan Markle (@hrhofsussex),

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Meghan and Harry Br (@meghan_and_harry_br),

Chcú, aby bola stále s nimi

Princ Harry a Meghan sa v mnohých rozhovoroch vyjadrili, že je pre nich dôležité, aby jej odkaz zostal po mnohých stránkach zachovaný. „Keďže sa nemôžem stretnúť s Harryho mamou, je pre mňa dôležité vedieť, že jej časť je stále s nami,“ povedala po zásnubách Meghan, kde prezradili aj to, že jeden diamant na jej zásnubnom prsteni patril práve Diane.

0
Komentovať (0)

Dnes by ste nemali premeškať: