Táto 93-ročná babička prosí verejnosť, aby jej pomohli vybrať svadobné šaty. Možnosť A, B, C alebo D?

Lucia Mužlová Ešte viac

Sylvia Martin má 93 rokov a je to obyčajná babička. Jediná zvláštna vec môže byť to, že si v tomto úctyhodnom veku vyberá svadobné šaty a nevie sa rozhodnúť. Brať si bude svojho dlhodobého partnera, 88-ročného Franka. Keďže sa nevedela rozhodnúť, poprosila o pomoc verejnosť.

V obchode si vybrala pár šiat, ktoré sa jej pozdávali najviac. Vyskúšala si ich a v každých sa rovno aj odfotila. Rozhodnosť však už nebude jej silnou stránkou. V diskusii na sociálnych sieťach poprosila verejnosť o radu, ktoré sa jej budú hodiť na svadbu najviac.

Krásne je aj pozadie tohto príbehu. Frank požiadal Sylviu o ruku niekoľkokrát, no vždy ho odmietla. Myslela si totiž, je je to prejav neúcty voči jej bývalému manželovi, ktorý už bohužiaľ nežije. Frankovi sa nakoniec podarilo Sylviu presvedčiť, nech sa presťahuje k nemu do Canberry a nakoniec súhlasila aj so svadbou. Možno ju presvedčil aj fakt, že si môže nechať svoje priezvisko.

Na internete ľudia hlasovali za nasledujúce možnosti: A, B, C a D. Ktoré šaty by ste jej vybrali vy?

What Should Sylvia Wear To Her Wedding?Sylvia, 93, visited our store with her bridesmaids in tow to help choose a dress…

Gepostet von Birdsnest am Sonntag, 28. Mai 2017

Pozri aj: Táto mamička posiela úžasný odkaz pani, ktorá v obchode nazvala jej syna „odpudivím“. Mali by sme si z nej brať príklad!

zdroj: babskeveci.sk (Lucia M.), boredpanda.com, facebook.com

0
Komentovať (0)