Táto herečka stvárni milovanú princeznú Dianu. Fanúšikovia majú rozpačité reakcie

Kristína Hagarová Ešte viac

Foto: Eva Rinaldi / CC BY-SA / Russ2009 / CC BY-SA

Každá herečka, ktorá stvárňuje úlohu princeznej Diany, si zvyčajne prejde vlnou kritiky. Fanúšikovia zosnulej princeznej totižto majú presnú predstavu o tom, ako má vyzerať.

Práve preto je to veľmi často nevďačná úloha, hoci by ju chceli stvárňovať mnohé herečky. Pretvoriť jej ikonický obraz do filmu alebo seriálu, aby pôsobil verne, je skutočne náročné. Najnovšie sa však o to pokúsi austrálska herečka Elizabeth Debicki, ktorá ju podľa portálu Ladbible, bude stvárňovať v seriáli The Crown, teda Koruna, v piatej a šiestej sérii.

Foto Eva Rinaldi from Sydney, Australia / CC BY-SA

Správa z oficiálneho účtu

Správu zverejnil oficiálny účet seriálu na sociálnych sieťach a reakcie na to sú rozpačité, ako sa dalo čakať. “Duch princeznej Diany, jej slová a jej činy, žijú v srdciach mnohých ľudí. Je mojou výsadou a veľkou cťou byť členkou tejto majstrovskej série, ktorá ma dostala už od prvej epizódy,” uviedla herečka vo vyhlásení. Objavila sa aj v projektoch, ako sú napríklad The Great Gatsby, Guardians of Galaxy Vol. 2 a The Night Manager.

Foto: Eva Rinaldi / CC BY-SA

Úspech seriálu

Najnovšia séria seriálu The Crown rýchlo divákov preniesla do 60. rokov, kedy kráľovná Alžbeta II., ktorú stvárňuje Olivia Coleman, riešila napríklad tragédiu vo Walese. Taktiež rieši svojho syna Charlesa, ktorého hrá Josh O´Connor, ktorý dospel a má vzťah s Camillou Parker Bowles. Už je však jasné, že štvrtá séria bude o vzťahu medzi ním a princeznou Dianou. Predpokladá sa, že sa dočkáme aj spracovania ich veľkolepej svadby.

Foto Eva Rinaldi / CC BY-SA

Ako sa skončí seriál?

Minulý mesiac Netflix odhalil, že posledná sezóna seriálu bude šiesta. Pôvodne ich malo byť len päť, avšak nakoniec sa rozhodli inak, kvôli tomu, že chceli celý príbeh náležite dopovedať. Tvorca seriálu a výkonný producent Peter Morgan tvrdí, že ďalšia sezóna umožní stlačiť všetky udalosti, ktoré sa diali v 90-tych rokoch. Práve preto chcú pozornosť venovať aj šiestej sérii, pretože chcú, aby bol príbeh vypovedaný tak, ako si to vyžaduje situácia.

“Aby som to zhrnul, čaká nás ešte jedna séria s Oliviou ako kráľovnou, kým prejde koruna do rúk Imeldy Staunton,” povedal. Mnohí predpokladajú, že šiesta séria sa bude končiť smrťou princeznej Margaret či kráľovnej matky v roku 2002. Zároveň sa však pravdepodobne dostane do popredia aj úmrtie princeznej Diany v roku 1997.

0
Komentovať (0)

Dnes by ste nemali premeškať: