Táto mamička dovolila deťom robiť nebezpečné veci, ktoré iní rodičia zakazujú. Takto to dopadlo!


Za zrodom týchto fotografií stojí večne živá a neposedná povaha dvoch súrodencov. Emilia a Lenny sú deti ako každé iné, možno o niečo aktívnejšie, ale predsa stále hravé. Ich neustále skákanie z výšky postele, stoličiek, skriniek a iných kusov nábytku a následné predstieranie lietania sa stalo dennou rutinou. Aj keď sa ich rodičia zakaždým pokúsili zastaviť či láskavo vysvetliť, že je to nebezpečné a mohli by dôjsť k úrazu, deti na to razom zabudli. Preto sa v hlavách rodičov zrodil kreatívny nápad, ako deťom dopriať ich obľúbené“nebezpečné“ zábavky i bez rizika a Photoshopu.

Áno, hádate správne. Zrodila sa séria fotografií, kde deti predvádzajú tie najodvážnejšie a najneuveriteľnejšie kúsky. Ťažko povedať, či mali väčšiu radosť ratolesti, ktoré sa videli v neskutočných pózach „vysoko nad zemou“ alebo dôvtipní rodičia, ktorí im dopriali šťastné úsmevy a zábavu bez akéhokoľvek rizika a nebezpečenstva. Stačila len dávka kreativity, vďaka ktorej vznikli zábery, kde deti ležia bezpečne na zemi a falošná podlaha dotvára finálny efekt aj bez potreby photoshopu.

Táto rodinka vytvorila zopár záberov pomocou rovnakého triku už pred dvoma rokmi. Ich maličká dcérka Emilia už krátko po narodení pózovala pred fotoaparátom, čoho výsledkom boli rozkošné fotky zdanlivo lietajúceho dieťatka. Tie sa veľmi rýchlo stali hitom internetu. Prešlo však veľa času a obe deti vyrástli. Sú neposednejšie ako kedykoľvek predtým a obľúbenou zábavkou sa im stalo skákanie z rôznych miest a kusov nábytku. Baví ich predstierať lietanie a je to pre nich skutočná zábava, sprevádzaná večným smiechom.

Rodičia sa však pri týchto detských aktivitách až tak nebavia a v obave o svoje ratolesti ich neustále upozorňujú na skutočnosť, že nemajú ozajstné krídla a predsa len by sa im mohlo niečo stať. Zákazy, upozornenia ani vyhrážky však na deti dlho neplatia a veľmi rýchlo zabudnú na nebezpečenstvo úrazu. Tak sa z fráz „Je to nebezpečné!“, „Môžeš si ublížiť!“, „Nerob to!“ stala denná rutina.

Jedného dňa si však rodičia spomenuli na zábavné fotky ich „levitujúcej“ dcérky a vďaka poriadnej dávke kreativity sa zrodila séria ďalších skvelých fotografií. Vznikla tak ideálna rovnováha a možno povedať, že i koza ostala celá, i vlk sýty. Deti sa do sýtosti vybláznili, skúšali najrozličnejšie pózy, triky a ich milované zoskoky a lietanie. Rodičia vďaka tomuto „nebezpečenstvu“ bez akéhokoľvek rizika mali dôvod na spokojný úsmev.

Nuž, niekedy stačí len dávka kreativity a fantázie a neskutočné veci sa môžu stať skutočnosťou. Veď posúďte samy.

lolove.pl
lolove.pl
lolove.pl
lolove.pl
lolove.pl
lolove.pl
lolove.pl
lolove.pl
lolove.pl
lolove.pl
lolove.pl

Pozri aj: Pretekajúce prsia či plienková explózia. 12 veselých kresieb zo života mladej mamičky, ktoré vás zaručene rozosmejú

zdroj: babskeveci.sk (Jana L), boredpanda.com


Komentáre

komentárov