Táto vec z kvetináču vyzerá naozaj čudne, ale túto zimu ti môže ušetriť tony eur


Aj keď je stále leto, chladné mesiace sú za chvíľu tu. S nimi prídu aj účty za kúrenie, ktoré v mnohých prípadoch spôsobujú smútok a plač pri pohľade na tie horibilné sumy.  Ako by sa však takýto účet dal znížiť? Nekúriť? To asi nie je reálne. Pozrite si však tento nevinný „vynález“ z kvetináčov a sviečok, ktorý vám môže ušetriť počas zimy niekoľko desiatok eur a ešte ako bonus, vyzerá ako pekná dekorácia do bytu či domu.

Jednu izbu dokážu takéto kvetináčové ohrievače vyhriať za jednu hodinu a potrebujete k tomu dokopy iba 8 čajových sviečok, dva kvetináče a pár vecí na upevnenie, ktoré však môžete ľubovoľne modifikovať podľa vašich predstáv a zručností. V prepočte vás vyjde hodina kúrenia na 4 centy. No neoplatí sa to vyskúšať?

Viac skvelých návodov nájdete TU.


Komentáre

komentárov

'); // za telo článku vlož sitelement zónu //content_block.insertAdjacentHTML('afterend',''); // zavolaj sitelement async script //(function(d, t) { var g = d.createElement(t), s = d.getElementsByTagName(t)[0]; g.src = 'https://ad.sitelement.sk/www/delivery/asyncjs.php'; s.parentNode.insertBefore(g, s);}(document, 'script')); }]); _adform.push([vastOrPmpId+'.pmp.success', function() { // použi na testovanie //console.log('great success!'); }]); _adform.push([vastOrPmpId+ '.ad.ready', function() { // použi na testovanie //console.log('ad is ready'); }]); })(window, document, (Adform = window.Adform || {}));