Táto žena jedla každé ráno lyžicu medu a škorice. Výsledky sú naozaj úžasné!


Veríte v zdravotné účinky medu? Často si ho pridávame do čaju, prípadne do vody s citrónom. Vynikajúce účinky má ale vtedy, ak ho použijete naozaj správne. Spojenie medu a škorice má niekoľko pozitívnych účinkov na naše zdravie. Najlepšie funguje a vplýva na gastrointestinálny trakt, a teda celkovo na zažívanie.

pixabay.com

Spojenie týchto dvoch pokladov z prírodnej lekárne pomáha zatočiť s toxínmi usedenými v tele a taktiež s niektorými parazitmi, ktoré nám spôsobujú nemalé problémy. Navyše pomáha pri chudnutí. Najskôr sa vám trochu stiahne žalúdok, prečistia sa črevá a po týždni už uvidíte prvé výsledky v oblasti pásu. Centimetre idú dole! Ak si chcete vylepšiť postavu a zlepšiť spaľovanie a zažívanie, vyskúšajte túto týždennú kúru.

Budeme potrebovať:

1/2 lyžičky škorice

1 lyžica medu

0,5 l vriacej vody

Postup:

Do hrnca si dáme vodu a necháme ju zovrieť. Pridáme škoricu a varíme asi 10 minút na miernom ohli. Potom vodu so škoricou odstavíme, zakryjeme pokrievkou a necháme trochu vychladnúť. Až potom pridávame med.

pixabay.com

Nápoj pijeme dvakrát denne, vždy ráno pred raňajkami a večer pred spaním. Do nápoja nepridávajte žiadne ďalšie zložky a dbajte na to, aby bol med v dobrej kvalite.

Med so škoricou pomáha stabilizovať hladinu cukru v krvi. Zrýchľuje váš metabolizmus a vráti ho do normálneho stavu. Zlepší sa vám trávenie, nebudete mať chuť na sladké a funguje perfektne ako tukožrút. Vyskúšate?

zdroj: babskeveci.sk (Lucia M.)

Viac článkov o zdraví nájdete TU.


Komentáre

komentárov

'); // za telo článku vlož sitelement zónu //content_block.insertAdjacentHTML('afterend',''); // zavolaj sitelement async script //(function(d, t) { var g = d.createElement(t), s = d.getElementsByTagName(t)[0]; g.src = 'https://ad.sitelement.sk/www/delivery/asyncjs.php'; s.parentNode.insertBefore(g, s);}(document, 'script')); }]); _adform.push([vastOrPmpId+'.pmp.success', function() { // použi na testovanie //console.log('great success!'); }]); _adform.push([vastOrPmpId+ '.ad.ready', function() { // použi na testovanie //console.log('ad is ready'); }]); })(window, document, (Adform = window.Adform || {}));