Táto žena oklamala tisícky ľudí svojimi cestovateľskými fotkami. Na jej záberoch jednoducho niečo nesedí

Lucia Mužlová Ešte viac

Táto žena to však zobrala po svojom. Síce nevieme, či mala naozaj túžbu cestovať a nemala na to dostatok financií, alebo jednoducho túžila po pozornosti, na jej záberoch z rôznych kútov sveta však niečo nesedí. Na jej Instagramový účet neustále pribúdajú fotky z krajín od výmyslu sveta. A keď hovoríme o výmysloch, tak sme k pravde omnoho bližšie ako jej príspevky. Na sociálnej sieti ju totiž sleduje takmer pol milióna fanúšikov, ktorí z jej životného štýlu boli nadšení. Ktosi však zbadal poburujúcu pravdu za jej fotografiami.

https://www.instagram.com/p/BVP-q2MDbEW/?taken-by=amelialiana

Volá sa Amelia Liana, pochádza z Londýna a denne kŕmi svojich fanúšikov na obľúbenom Instagrame zábermi z rôznych svetových miest a dovolenkových destinácii. Tieto zábery však nie sú nedotknuté, prešli výraznou mierou editácie a teraz sa objavujú pochybnosti o tom, či Liana tieto miesta naozaj navštevuje. A vyzerá to tak, že nie. Fiktívne výlety a zrejme aj fiktívny život. Je naozaj smutné, že niekto sa nedokáže tešiť z toho, čo má.

Amelia pridala fotku, na ktorej sa má nachádzať v londýskom hoteli Shangri-La.

Takto však vyzerá jej posteľ, ktorá je až príliš podobná tej na prvom zábere. Avšak postele v tomto hoteli, vyzerajú úplne inak.

Dôkazov o nepravosti jej záberov je nespočetné množstvo.

Pred časom sa Liana vyjadrila k údajným špekuláciám o tom, že by zábery nemali byť reálne. “Snažím sa robiť zábery, ktoré vyzerajú dobre v prirodzenom svetle a za skutočných podmienok. Instagram je v súčasnosti veľmi uznávaná platforma, ktorú využívam, už tri roky. Naprieč týmto časom sa objavilo veľa možností  pre fotografov, umelcov a všetkých používateľov sociálnych sietí. Stále sa snažím nájsť nové techniky, aby boli moje obrázky pokrokovou a esteticky zaujímavou reprezentáciou skutočnej scény.” Z týchto slov to vyznieva všelijako. Dokonca aj tak, že by skutočne mohla svoje zábery vyhotoviť v minulosti a neskôr ich vynoviť verziou, na ktorej sa nachádza ona. Ďalej Liana dodáva: “Nikdy nepoužívam editačné techniky na úpravu môjho tela, alebo tváre. To čo vidíte som ja.” Je to z jej strany naozaj veľmi diplomatické stanovisko, no podľa všetkého sa už prezradila. Čo bude s jej kariérou fashion blogerky, uvidíme len časom.

View this post on Instagram

Too pretty to eat… almost 😉🍦#Florence #Italy

A post shared by Amelia Liana (@amelialiana) on

Pozri aj: Šokuje ešte aj dnes. Príbeh ikonickej fotografie, na ktorej sa žena na ulici v Chicagu snaží predať svoje štyri deti, je na zaplakanie

zdroj: babskeveci.sk, indy100.com

0
Komentovať (0)

Dnes by ste nemali premeškať: