Táto žena porovnala drahý a lacný make-up. Výsledky vás skutočne prekvapia


Pokiaľ sa jedná o nákup make-upových produktov, mnoho žien verí, že čím drahší produkt, tým je automaticky aj lepšia kvalita. Je to ale naozaj pravda? Nie sme len márnotratné? V tomto článku sa môžete pozrieť na porovnanie lacnejších a drahších značiek, pričom s oboma skupinami bol vytvorený pekný vzhľad. Pozrite sa, ako to celé dopadlo. A keď už nič iné, aspoň máte dôkaz pre svojho partnera, že do kozmetiky sa niekedy oplatí investovať.

Pleť

Lacná kozmetika (obrázok naľavo): Make-up má krémovú textúru, ktorá sa ale zdá byť nepriliehajúca na pleť. Nevyhladí pokožku a máte pocit, že je suchá a napnutá. Lícenka dodáva pletí nevyrovnaný farebný podtón a celkovo pleť pôsobí trochu oranžovo, čo nie je žiadúce.

Ceny: make-up: 6 €, lícenka: 5 €

Drahá, luxusná kozmetika (obrázok napravo): Podkladová vrstva, teda make-up, zakryje všetky nedokonalosti pleti veľmi dobre a ľahko sa prispôsobí pleti, môžeme povedať, že vytvorí jeden tón. To isté sa dá povedať aj o lícenke.

Ceny: make-up: 48 €, lícenka: 38€

lacnevsdrahe1
brightside.me

Oči

Lacná kozmetika (obrázok naľavo): Textúra očných tieňov je pomerne hustá a silná. Nanáša sa ľahko, nezalieza do vrások a nemizne. Očné linky sa aplikujú veľmi jednoducho a majú dobrý aplikátor. O riasenke sa dá povedať, že je celkom dobrá, no občas môže trochu riasy zlepovať.

Ceny: očné tiene 9€, očné linky 6,50 €, riasenka 8 €

Drahá, luxusná kozmetika (obrázok napravo): Tiene na oči majú pomerne hustú  a krémovitú textúru a nezaliezajú do vrások. Očné linky sú porovnateľné s tými z lacnej kategórie. Riasenka vôbec riasy nezlepuje.

Ceny: očné tiene 41 €, očné linky 28 €, riasenka 26 €

lacnevsdrahe2
brightside.me

Pery

Lacná kozmetika (obrázok naľavo): Rúž má perleťový „finish“ a veľmi zvláštnu a výraznú vôňu. Napriek tomu je výsledok stále veľmi pekný.

Ceny: rúž 7€

Drahá, luxusná kozmetika (obrázok napravo):  Tento rúž je matný a má príjemnú vôňu. Je však trochu suchý, a tak je rovnomerná aplikácia trochu ťažšia.

Ceny: rúž 31 €

lacnevsdrahe3
brightside.me

Konečný výsledok nájdete na ďalšej strane…


Komentáre

komentárov