Tejto žene len za 14 dní vyrástli vlasy až o 5 centimetrov. Ako to spravila?


Ak máte problém s vypadávaním vlasov a s ich znovu obnovením či narastením, každý deň určite hľadáte ten správny liek, ktorý vám pomôže. Asi vám ani nemusíme hovoriť, že prípravky v lekárňach stoja neuveriteľné peniaze, a nie každý z nás si ich môže dovoliť. 

V nasledujúcom videu vám ukážeme návod, ako si pripraviť prirodzený prípravok na vlasy, s ktorým uvidíte výsledok už za 14 dní. Budete potrebovať iba olivový olej, ricínový a kokosový olej. Viac vo videu.

Viac článkov o zdraví nájdete TU.


Komentáre

komentárov

'); // za telo článku vlož sitelement zónu //content_block.insertAdjacentHTML('afterend',''); // zavolaj sitelement async script //(function(d, t) { var g = d.createElement(t), s = d.getElementsByTagName(t)[0]; g.src = 'https://ad.sitelement.sk/www/delivery/asyncjs.php'; s.parentNode.insertBefore(g, s);}(document, 'script')); }]); _adform.push([vastOrPmpId+'.pmp.success', function() { // použi na testovanie //console.log('great success!'); }]); _adform.push([vastOrPmpId+ '.ad.ready', function() { // použi na testovanie //console.log('ad is ready'); }]); })(window, document, (Adform = window.Adform || {}));