Tenista si z dievčaťa, čo mu podáva loptičky spravil otroka: “Ošúp mi banán!” Dostal lekciu, na ktorú nezabudne

Lucia Mužlová Ešte viac

Foto: Twitter (Alex Theodoridis)

To, že sú slávni im nedáva žiadne právo na to, aby sa na ostatných ľudí pozerali zhora. Rovnaký názor mal aj rozhodca, ktorý mu povedal, aby si banán ošúpal sám. Hráš ostal v nemom úžase, zrejme celu situáciu doteraz nepochopil.

O tenisovom trapase na Australian Open informoval aj portál Unilad. Tenisové eso Elliot Benchetrit si vyslúžil kritiku po tom, ako zberačku loptičiek požiadal o to, aby mu ošúpala banán. Dovolil si tak niečo, čo nerobia ani takí hráči ako sú Nadal, Djokovič alebo Federer a to je Benchetrit takmer na konci rebríčku úspešnosti.


Dievča, ktoré zbiera loptičky sa voči požiadavke ohradilo a obrátilo na rozhodcu, banán tenistovi totiž odmietla ošúpať. Ten reagoval a tenistovi povedal, že si snáď môže banán ošúpať aj sám. Je bežné, že zberači loptičiek niekedy tenistom podávajú vodu, uterák, prípadne ako aj v tomto prípade, donesú hráčovi ovocie. Benchetrit sa ohradil, že má zničené a oblepené ruky aj prsty, že si banán ošúpať nevie. Nakoniec to však zvládol sám a použil na otvorenie ústa a zuby.

Reakcie fanúšikov boli rôzne. Niektorí nerozumeli drzosti tenistu, iní ho ľutovali kvôli zošúchaným a odretým prstom. Každopádne, zberači loptičiek nie sú sluhovia a tenisti by sa k nim tak nemali ani správať. 21-ročný Benchetrit tak dostal lekciu, na ktorú tak rýchlo nezabudne.

0
Komentovať (0)

Dnes by ste nemali premeškať: