Tento 8-ročný chlapec si nechal 2 roky rásť vlasy len preto, aby z nich mohol urobiť parochne pre deti s rakovinou


Keď len 8 ročný Thomas Moore uvidel video o dievčati, ktorá kvôli rakovine stratila všetky vlasy, dostal skvelý nápad. Rozhodol sa, že si nechá narásť dlhé vlasy a potom z nich vyrobí parochne a tak poteší choré deti. 

Po dvoch rokoch sa z Thomasových vlasov podarilo spraviť až 3 parochne. Po tom, čo tento krásny skutok vykonal, Thomasová mamka ukázala na sociálnej sieti fotku synčeka pred a po. Fotografia mala neskutočný úspech a my sa tomu vôbec nečudujeme! Takýto čin si zaslúži veľký obdiv a dvojnásobne práve vtedy, keď niečo takéto spraví len 8-ročný chlapec.

vlasy-chlapec
boredpanda.com
vlasy-chlapec1
boredpanda.com
vlasy-chlapec2
boredpanda.com
vlasy-chlapec3
boredpanda.com

zdroj: boredpanda.com


Komentáre

komentárov

'); // za telo článku vlož sitelement zónu //content_block.insertAdjacentHTML('afterend',''); // zavolaj sitelement async script //(function(d, t) { var g = d.createElement(t), s = d.getElementsByTagName(t)[0]; g.src = 'https://ad.sitelement.sk/www/delivery/asyncjs.php'; s.parentNode.insertBefore(g, s);}(document, 'script')); }]); _adform.push([vastOrPmpId+'.pmp.success', function() { // použi na testovanie //console.log('great success!'); }]); _adform.push([vastOrPmpId+ '.ad.ready', function() { // použi na testovanie //console.log('ad is ready'); }]); })(window, document, (Adform = window.Adform || {}));