Tento cukrár pečie torty, ktoré sú slávne po celom svete! Nemôžeme uveriť tomu, že všetko na nich sa dá zjesť


Renat Agzamov je muž, ktorého by chcela doma nejedna žena. Pečie úžasné torty a modeluje z nich hotové umelecké diela. Nejde len o torty, aké vie dnes upiecť už každá šikovnejšia gazdinka. Ide o oveľa väčšie a úchvatnejšie majstrovstvo, ktoré bude naozaj ťažké prekonať.

sovkusom.ru

Šikovný Rus je vo svojej krajine mimoriadne populárny. Pozývajú ho do rôznych relácií, ale aj na festivaly a cukrárske súťaže. Renat a jeho brat Timur mali lásku k jedlu vštepovanú už odmalička. Rodičia ich učili, ako sa s potravinami pracuje a ako z nich vytvoriť tie najkrajšie a najchutnejšie maškrty. Netreba sa teda čudovať, že chlapec už v desiatich rokoch upiekol svoju prvú tortu a dnes mu jeho záľuba vynáša nemalé peniaze.

Torty ako umenie

Agzamov je majster vo svojom odbore. Z marcipánu, cesta či cukru vytvára diela, ktoré na prvý pohľad ťažko odlíšiť od sôch. Vymodeluje naozaj čokoľvek.

sovkusom.ru

Jeho práca je v niektorých momentoch celkom dokonalá. Inokedy sa však už natíska otázka, kedy práca hraničí s gýčom?

sovkusom.ru
sovkusom.ru

Nadrozmerné torty sú Renatovou vášňou. Objednávajú si ich mladomanželia na svadby a neštítia sa za takýto skvost zaplatiť čertovsky vysoké sumy peňazí.

sovkusom.ru

Pri pohľade na Agzimove torty sa niekedy priam natíska otázka, ako je možné, že sa nezrútia?!

sovkusom.ru

Najväčšie potešenie z jeho práce majú ale bezpochyby malí oslávenci, ktorých rodičia nemajú problém takisto siahnuť hlboko do vrecka. Postavičky, ktoré dokáže Renat vymodelovať, sú skvosty samé o sebe.

sovkusom.ru
sovkusom.ru
sovkusom.ru

Ak by ste si zaželali najgýčovejšiu fontánu ako tortu, Renat Agzimov vám ju spraví.

sovkusom.ru

A budete sa musieť pozerať poriadne zblízka, aby ste rozlúštili, či voda z nej naozaj tečie, alebo je len „umelá“.

sovkusom.ru
sovkusom.ru
sovkusom.ru
sovkusom.ru
sovkusom.ru
sovkusom.ru
sovkusom.ru

Čo hovoríte na jeho diela? Gýč alebo umenie? Dajte nám vedieť v komentároch.

Pozri aj: Ku kaderníčke prišla s obrázkom, ako chce po strihaní a farbení vyzerať. Toto je 30 najlepších farebných možností pre brunetky, blondínky a aj ryšavky!

zdroj: babskeveci.sk (M), sovkusom.ru


Komentáre

komentárov