Tento domček je síce maličký a má veľkosť garsónky, no keď nazriete dnu, nebudete veriť, čo všetko sa doň zmestí

Monizz Bývanie

Miniatúrny domček, ktorý miestami pripomína karavan alebo väčšiu kabínu? Zdanie by nebolo ďaleko od pravdy, keby domček neprekvapil zvnútra. Domy vyrába spoločnosť Kanga Room Systems, pričom sa špecializuje na vysokokvalitné prefabrikované zostavy. Pozrite si, čo takýto domček ukrýva.

kangaroomsystems.com

V Amerike sa čoraz populárnejšie mini domčeky objavujú už na každom rohu. Ich obyvatelia im prišli na chuť pre praktickosť, funkčnosť, útulnosť a domáce pohodlie. Vizuálna stránka nie je žiadnym problémom. Každý si mini dom zariadi tak, ako mu vyhovuje. Exteriér tohto domu je však moderný a miestami sa zdá, akoby ho obývali niekdajšie deti kvetov. Tento pocit znásobuje aj dojem zvonka. Domček má šikmú strechu, výrazne farebné zábradlie a krikľavé dvere. Je utešený.

Karavan, či dom?

Keďže je domček malý, na steny veľa priestoru neostáva. Preto sa jeho majiteľka uspokojila radšej s užšími oknami, ktoré neprepúšťajú veľa denného svetla. Keďže je však dom vymaľovaný nabielo a jedno väčšie okno má aj v prednej časti, vôbec mu to neuberá na dokonalosti.

kangaroomsystems.com

Interiér domčeka je naozaj miniatúrny, no usporiadaný je veľmi prakticky. Keďže jeho majiteľka v ňom žije sama, nepotrebovala spálňu od obývačky oddeľovať stenou, postačila jej na to aj štýlová a naozaj originálne vyzerajúca skriňa. Najväčšiu časť domu zaberá kuchyňa. Tmavé drevené podlahy potiahnuté po celom pôdoryse domu evokujú už na prvý pohľad kvalitu. Všimnite si, že celý dom pôsobí vlastne ako jedna veľká detská izba.

kangaroomsystems.com

Domček predstavuje niečo ako garsónku. V jeho prednej časti sa nachádza obývačka, ktorej nechýba ani nábytok, ani dostatok svetla. Keďže gauč je postavený priamo oproti oknu, je v nej dostatok miesta na čítanie, ale aj na klebety so susedkami.

kangaroomsystems.com

Oproti ostatným častiam domu je kuchyňa naozaj vystavaná do detailov. Majiteľka domčeka sa v nej podľa všetkého rada zvŕta, preto si dala záležať, aby jej v nej nič nechýbalo. Kuchyňa je zariadená plne funkčne, má praktické poličky bez dvierok, ale aj hlbšie skrinky. Medzi linkou sú zakomponované elektrospotrebiče.

kangaroomsystems.com

Priamo nad drezom sa nachádza väčšie okno.

kangaroomsystems.com

Spálňa je v dome len symbolická a slúži presne na to, čo má. Majiteľka sa v nej plnohodnotne vyspí, pretože jej do očí nič nesvieti.

kangaroomsystems.com

Jediné okná, ktoré v spálni má sú tie, čo sa nachádzajú pod strechou. Spálňa je od zvyšku domu oddelená skriňou.

kangaroomsystems.com

Ako najmenšia miestnosť sa v dome nachádza kúpeľňa, ktorá je v zadnej časti domu. Vybavená je sprchovacím kútom, toaletou a praktickým umývadlom so skrinkou.

kangaroomsystems.com

Milujete funkčné priestory a minimalizmus? Aj my! A tak nám neostáva iné, iba dúfať, že raz sa tieto perfektné mini domčeky dostanú aj k nám.

kangaroomsystems.com

zdroj: babskeveci.sk (Monika), itinyhouses.com

0
Komentovať (0)