Tento vyše 300 rokov starý domček vyzerá ako z rozprávky. To, čo sa však nachádza vo vnútri, vás naozaj prekvapí


Pri pohľade na tento rozprávkový domček v Cornwall v Anglicku už len čakáte, kedy z neho vyjde 7 trpaslíkov a Snehulienka. Vo vnútri môžete nájsť krásne izbičky, sem-tam nejaké pavučinky a hlavne nedostatok moderných vymožeností. Zamyslite sa však. Jedná sa o luxus, ktorý si dnes už mnoho z nás dovoliť nemôže.

Písali sme vám aj o domčeku z trochu iného súdka. Tento domček má síce malú rozlohu a je na koesách, no o to úžasnejší pocit zažijete, keď nahliadnete do vnútra.

domcek12
countryliving.com

Hovorím o luxuse, kedy vypnete telefóny, televízory a počítače a vyberiete sa na samotu, do starej drevenice. Pre niekoho ideálna dovolenka, pre iného úplne bláznovstvo. Ako ste na tom vy? Čomu dávate prednosť? Luxusnej dovolenke alebo luxusu v podobe pobytu v prírode bez elektroniky?

domcek9
countryliving.com

Domček bol postavený už v 18. storočí a je rovnako nádherný ako z vonkajšej, tak aj z vnútornej strany. Každý aspekt tohto domu bol zachovaný a momentálne vo vnútri nájdete krásny zdobený provensálsky štýl.

Domček je na prenájom, no pripravte sa, že za týždenný pobyt tu zaplatíte cca 1900 eur. Budete však mať krásny výhľad na útes, pôvodné historické záhrady a lúky okolo. Myslím si, že to je pohľad na nezaplatenie.

domcek5
countryliving.com

V blízkosti sa nachádzajú aj celkom známe pláže Trevaunance Cove a Perranporth. Takto vyzerá jeden z výhľadov na ne.

domcek14
uniquehomestays.com

V kuchyni nájdete sporák, umývačku riadu, práčku, sušičku a dokonca aj americkú chladničku. Čo sa teda zariadenia kuchyne týka, máte tu plný servis, čo je určite veľké plus.

domcek4
countryliving.com

Pokračovanie na ďalšej strane…

Viac krásnych inšpirácií nájdete TU.


Komentáre

komentárov