Tento jednoduchý test vám prezradí, čoho sa v živote najviac bojíte. Čo vidíte na obrázku ako prvé?


Rôzne testy dokážu pomocou jednoduchých úloh alebo otázok odhaliť o človeku toľko, že je to až desivé. Na základe podvedomého výberu a inštinktu sa môžeme dozvedieť viac o svojom charaktere, povahových črtách ale aj o skrytom strachu. Viete, z čoho máte najväčšie obavy? Možno nad tým bežne ani neuvažujete, no tento obrázkový test vám odhalí pravdu.

Bežne sa stretávame s testmi, ktoré dokážu odhaliť charakter človeka, jeho záľuby alebo povahové črty. Nasledujúci test nie je až takým bežným, no to neuberá na jeho pravdivosti.

adme.ru

Zadívajte sa na nasledujúci obrázok a vyberte si z neho časť, ktorú si všimnete najskôr. Nad odpoveďou dlho nepremýšľajte a nechajte sa viesť svojím podvedomím.

Jablko

adme.ru

Nielen podľa gréckej mytológie je jablko symbolom lásky a krásy. Červené jablko sa vyskytuje v mnohých kultúrach a stále je zobrazované v súvislosti s láskou a vášňou osôb. Ak ste si jablko všimli hneď po pohľade na celý obrázok, váš strach vychádza z lásky. Konkrétne sa obávate toho, že vaša láska alebo úprimné pocity nebudú opätované alebo vás zradí osoba, ku ktorej prechovávate hlbokú náklonnosť. Možno je niekedy lepšie vrhnúť sa do situácie bez ohľadu na výsledok. Len tak môžete odhaliť, či vás vaša polovička tiež miluje. Je lepšie sa dozvedieť pravdu, aj keď je krutá, ako žiť v nevedomosti a falošnej nádeji.

Dieťa

adme.ru

Čo stelesňuje dieťa? Nevinnosť, úprimnosť a detskú hravosť a niekedy i naivitu. Takýto ste pravdepodobne hlboko vo svojom vnútri. Aj keď zvládate život a dokážete sa s ním popasovať, nepáči sa vám krutosť a vážnosť, ktorá je so životom spätá. Ste čistá duša a bojíte sa, že neuspejete. Často si neveríte a máte strach z vlastného zlyhania. Je na čase zaoberať sa svojím sebavedomím a urobiť niečo pre posilnenie svojej osobnosti.

Klauni

adme.ru

Klaunov, ktorí sa nachádzajú po bokoch obrázku si všimne menej ľudí. Dve postavy snažiace sa dotknúť rukami a byť kompaktným celkom sú zrkadlením vášho vnútorného sveta. Ste často na vážkach a vaše názory sú rozpoltené. Dualita vašej osobnosti sa prejavuje aj v zmene nálad, postojov, názorov alebo neschopnosti vykonať rázne rozhodnutie, ktoré neskôr nebudete ľutovať. Často neviete, ako zareagovať na dané situácie a táto neistota vás veľmi desí.

Pavúk

adme.ru

Pavúk nie je len zvieraťom, z ktorého má prirodzený strach množstvo ľudí. Je aj odvekým symbolom deštrukcie alebo smrti. To v prenesenom význame predstavuje situácie vo vašom živote, ktoré sa stali v minulosti a nie sú tak celkom ukončené. Neuzavreté kapitoly z vašej minulosti nad vami visia a spôsobujú vám napätie a strach. Bojíte sa, že problém nikdy nevyriešite k svojej spokojnosti a bude vám neustále hroziť jeho negatívny dopad na váš život.

Lebka

adme.ru

Lebka je najmenej výrazným elementom celého obrázku, keďže sa v ňom nenachádza zobrazená doslovne ale len formou akejsi optickej hry. Pravdepodobne máte často strach zo smrti alebo nad ňou veľa premýšľate. Možno vo vás tento strach vyvoláva strata milovaného človeka alebo jeho úmrtie hrozí kvôli chorobe a táto skutočnosť vás zvykne mátať. Aj nebezpečenstvo vášho vlastného zlyhania alebo strach z neúspechu vo vás môže vyvolávať až záchvaty paniky. Nebojte sa s týmto problémom bojovať, všetko sa dá vyriešiť.

Pozri aj: Cigánsky horoskop: Je presný až na 97% a o vašej osobnosti prezradí skutočne veľa. Traduje sa už niekoľko rokov a takmer nikdy sa nemýli!

zdroj: babskeveci.sk (Jana L), adme.ru


Komentáre

komentárov