Tento muž zakazoval svojej žene vyhadzovať vrchnáky od piva po dobu 5 rokov! Vytvoril pre svoju rodinu niečo, čo ste ešte nevideli!


Dlhých 5 rokov zbieral tento nápaditý chlapík vrchnáky z pivových a sklených fliaš. Po piatich rokoch nastal čas, kedy mal splniť dohodu. Dohodu, ktorú uzavrel sám so sebou.

sovkusom.ru

Ako chlapec totiž sníval o tom, že raz bude mať taký bar, ako mali v miestnej krčme, kam jeho otec rád chodieval na pivo sledovať futbalové zápasy so svojimi priateľmi. Syna so sebou často nebral a tomu to bolo ľúto. Nielen preto, že nebol s otcom, ale hlavne preto, že sa na krčmový bar nevedel vynadívať. Zaujíma vás, čím bol taký výnimočný?

sovkusom.ru

Bar z vrchnákov

Po piatich rokoch zbierania sa dnes už dospelý muž rozhodol zmajstrovať si vysnívaný bar doma. Pomáhali mu pritom jeho priatelia. A nielen so samotnou realizáciou, ale aj so zbieraním vrchnákov.

sovkusom.ru

Práca sa začala triedením vrchnákov podľa jednotlivých farieb. Aj rozloženie jednotlivých farebných odtieňov bolo pri výslednom efekte mimoriadne dôležité.

sovkusom.ru

Keď deti dotriedili farby, začala sa samotná „výstavba“. Rozložiť také množstvo vrchnákov nebolo vôbec jednoduché, ak to malo vyzerať efektne ako dúha

sovkusom.ru

Prvá časť baru je na polovicu hotová.

sovkusom.ru

Po vyložení vrchnákov nasledovala aplikácia epoxidovej živice.

sovkusom.ru

Aby všetko vyzeralo tak ako má, bolo treba vrchnáky zaliať až piatimi vrstvami tekutej epoxidovej živice. Neuveriteľné!

sovkusom.ru

Kreatívni muži si poradili aj so vzduchovými bublinami, ktorých pri zalievaní živicou vznikalo neúrekom. Použili na to manželkin fén. Výsledok bol perfektný, pretože po bublinách neostala ani stopa.

sovkusom.ru

Takto vyzerá finálna podoba vysnívaného baru z vtáčej perspektívy.

sovkusom.ru
sovkusom.ru

Čo hovoríte na výsledok? Dopriali by ste manželovi radosť v podobe takéhoto baru, alebo by bol návrh na extravaganciu z pivových vrchnákov okamžite zamietnutý? U nás rozhodne vyhráva možnosť b. Potešíme sa, ak sa s nami o vaše názory podelíte v komentároch.

zdroj: babskeveci.sk (Monika), sovkusom.ru

Viac skvelých návodov nájdete TU.


Komentáre

komentárov