Tento prastarý elixír pôvodom z Nemecka vám pomôže prečistiť cievy, zbaví vás bolesti, zvýši imunitu a pomôže pri chudnutí! Odkedy ho pijem, cítim sa ako vymenená

Lucia Mužlová Zdravie

Čo ako ženy robíme preto, aby sme sa cítili dobre? Snažíme sa stravovať správne, večer sa snažíme neprejedať a o kozmetike a oblečení ani nehovorím. Navyše cvičíme, chodíme do prírody a tým prospievame aj našej hlave, ktorú si občas každý potrebuje vyvetrať.

pixabay.com

Mnoho ľudí zastáva myšlienku, že ak užívame prírodné prostriedky, je aj naše telo v súlade s prírodou a cítime sa dobre. Dnes si vezmeme na paškál prastarý elixír, ktorý vraj niekedy vymysleli v Nemecku. Skutočných zázrakov je schopná zmes citrónu, cesnaku a zázvoru. Tieto 3 suroviny určite pomôžu aj v tomto období, kedy sú nádchy a chrípky rozšírené najviac!

pixabay.com

Všetko, čo by ste mali urobiť, je piť tento elixír po dobu 1 mesiaca na prázdny žalúdok. Vyčistí vám cievy, pečeň a taktiež znížite hladinu cholesterolu v krvi a vyrovnáte tlak. Ak trpíte častými bolesťami hlavy, žalúdka, čriev, a ak na vás občas sadne „depka“, tento elixír vám opäť vráti vitalitu.

Budeme potrebovať:

2 PL strúhaného zázvoru

4 hlavičky cesnaku

4 veľké citróny

Postup:

Citróny si dobre umyjeme, aby sme šupku zbavili všetkých nečistôt. Nakrájame ich na malé kúsky aj so šupkou. Cesnaky si olúpeme a spolu so zázvorom a cesnakom ich dáme do mixéru. Všetko spolu zmixujeme a túto zmes nalejeme do hrnca. Pridáme primerané množstvo vody a varíme asi 15 minút. Na záver počkáme kým nám tekutina vychladne, precedíme ju do fliaš alebo pohárov a pijeme mesiac každé ráno nalačno.

pixabay.com

Určená dávka je jeden 2 dcl pohár aspoň hodinu pred jedlom. Ak sa vám zdá nápoj veľmi horký alebo kyslý, pokojne pridajte jednu lyžičku medu na dochutenie. Nápoj by ste mali konzumovať tri týždne a potom si dať na týždeň pauzu. Opakovať môžete aj niekoľko kúr za sebou.

Výsledky vás môžu naozaj príjemne prekvapiť. Už po pár dňoch sa budete cítiť ľahšie, vaša imunita bude nezlomná a dokonca sa vám konečne podarí schudnúť pár kilogramov. Za vyskúšanie to stojí, no nie?

Pozri aj: Toto je jediný trik, vďaka ktorému sú moje podprsenky po opraní naozaj biele! Stačí, keď ju namočíte na 15 minút do tohto roztoku

zdroj: babskeveci.sk (Lucia M.)

0
Komentovať (0)