Tento šikovný muž dokázal vyriešiť veľký problém, ktorý majú mnohí z nás len s pomocou 13-tich PVC rúrok. Pozrite sa, čo vyrobil!


Skúste sa niekedy poobzerať po svojom byte. Určite sa tam nachádzajú veci, ktoré za pomoci fantázie dokážete využiť všemožnými inými spôsobmi. Výborným materiálom a zároveň aj pomôckou môžu byť PVC rúry. Tento materiál z plastu sa v šikovných rukách môže premeniť na ozaj pôsobivé veci. Pozrite sa na náš výber a nájdite pre ne využitie aj vy.

Pozri aj: Šikovná žena zbierala opadané šišky zo stromov celú sezónu a susedia nechápali prečo. Potom z nich vyrobila niečo, čo budete chcieť tiež!

zdroj: babskeveci.sk (Lucia M.)


Komentáre

komentárov

'); // za telo článku vlož sitelement zónu //content_block.insertAdjacentHTML('afterend',''); // zavolaj sitelement async script //(function(d, t) { var g = d.createElement(t), s = d.getElementsByTagName(t)[0]; g.src = 'https://ad.sitelement.sk/www/delivery/asyncjs.php'; s.parentNode.insertBefore(g, s);}(document, 'script')); }]); _adform.push([vastOrPmpId+'.pmp.success', function() { // použi na testovanie //console.log('great success!'); }]); _adform.push([vastOrPmpId+ '.ad.ready', function() { // použi na testovanie //console.log('ad is ready'); }]); })(window, document, (Adform = window.Adform || {}));