Tento spôsob chudnutia zmenil život tisíckam žien. Ak nechcete tráviť čas v posilňovni, inšpirujte sa a zhoďte kilogramy aj vy


Hľadanie rýchlych a spoľahlivých spôsobov, ako schudnúť a vyzerať ako topmodelka, je nielen beh na dlhé trate, ale predovšetkým utópia. No vyzerať lepšie a zbaviť sa toho, čo nám nepristane, to je niečo celkom iné.

takprosto.cc

Ak by ste venovali hodinku štúdiu o kukuričnej strave, zistili by ste, že nič vám nepomôže efektívnejšie schudnúť. Táto metóda zahŕňa pridanie určitých zložiek do jedálnička a tiež súbor jednoduchých cvičení, ktoré zvládne každá z nás aj pri večernom sledovaní televízie. Stačí len chcieť.

Aby sme však vyložili karty na stôl. Reč nebude o rapídnom chudnutí, ale o formovaní postavy – teda o strate tuku na bokoch, stehnách či brušku. Aby ste vo vašich letných krátkych šatách vyzerali očarujúco.

takprosto.cc

Ako vyformovať postavu

Diéta s prídavkom kukurice je vypracovaná na celé 4 dni. Denne by ste mali zjesť 100g kukurice, a to hneď štyrikrát. V skratke, 400g kukurice za deň, nie nárazovo. Kukurica môže byť v akejkoľvek forme – ako kukuričné vločky, varené klásky či kaša zo sušenej kukurice. Množstvo však musí byť zachované. Popritom môžete bez výčitiek svedomia konzumovať zeleninu a ovocie do sýtosti. Túto gramáž by ste mali dodržiavať počas prvých dvoch dní.

takprosto.cc

Na tretí deň zvýšte dávku kukurice o 200g. Pridať môžete aj mäso, šampiňóny či inú „čistú“ hustú potravinu. Z ovocia sa počas diéty vyhýbajte len banánom. Sú príliš kalorické. Dávku kukurice na štvrtý deň nezvyšujte ani neznižujte.

takprosto.cc

Princíp spočíva v tom, že kukuričné produkty vás zasýtia natoľko, aby ste nepociťovali hlad, no zároveň necítili vyčerpanie z nedostatku živín, minerálov a ostatných látok potrebných na denný pracovný režim. Počas diéty sa odporúčajú piť nesladené čaje a minerálne vody. V dostatočnom množstve vzhľadom na vašu váhu, minimálne však 2 litre za deň. Posledné jedlo jedzte 3 hodiny pred spaním. Najneskôr!

Plus cvičenie

Tieto cviky vám pomôžu vyformovať problémové partie. Oprite sa dlaňami o stenu, ruky majte asi roztiahnuté na šírku ramien. Mierne odstúpte a rukami sa od steny pomaly odtláčajte a prisúvajte. Chodidlá majte stále pevne na zemi, nepohýnajte nimi. Opakujte 30-krát po sebe.

takprosto.cc

Jednu nohu si vyložte na stoličku alebo na gauč, druhú nechajte celou plochou chodidla na zemi. Ohnite sa v páse tak, aby bol váš trup rovnobežne s podlahou, chrbát držte rovný. V jednej ruke držte činku, druhú si voľne opierajte o vyloženú nohu. Zhlboka dýchajte a s každým nádychom zdvihnite činku hore. Opakujte s oboma rukami 20-krát.

takprosto.cc

Postavte sa, do oboch rúk vezmite činky a zdvihnite ich na úroveň ramien. Pri výdychu ruky vystrite celkom hore a s nádychom ich dajte opäť do východiskovej pozície. Opakujte 30-krát.

takprosto.cc

Ľahnite si na chrbát, nohy držte rovnobežne s podlahou, ale neopierajte o podložku. Ruky si položte na šiju a s nádychom zdvihnite ľavé koleno k pravému lakťu. S výdychom sa vráťte do východiskovej polohy a s ďalším nádychom zdvihnite naopak pravé koleno k ľavému lakťu.  Opakujte 30-krát.

takprosto.cc

Pozri aj: Červená kvapalina, ktorá vyteká z mäsa, v skutočnosti NIE JE krv. Tieto fakty ste o mäse určite nevedeli!

zdroj: babskeveci.sk (Monika), takprosto.cc


Komentáre

komentárov