Tento strih bude v roku 2018 absolútnym hitom: Pripravte sa dámy, BOB je späť!

Monizz Krása

Hodí sa takmer ku každej tvári a je dokonale tvarovateľný a jednoduchý. Vďaka nemu ženy po celom svete vyzerajú upravene a ich vlasy pôsobia dojmom, akoby práve prišli od kaderníka. Ak ste aj vy milovníčky krátkeho bobu, máte sa na čo tešiť!

takprosto.cc
takprosto.cc

Je späť! V roku 2018 bude viesť v rebríčkoch účesov. Má šmrnc, ženám dodáva krásu a nezbednosť zároveň. Jeho nositeľky vyzerajú mladistvo a sviežo. Tento účes spĺňa všetky „pre“, a tak by ste mali pouvažovať, či ho nevyskúšate aj vy. Je jedno, či máte vlasy kučeravé alebo rovné. Bob pristane jednoducho každej hlave.

Bob a jeho výhody

takprosto.cc
takprosto.cc

Mimoriadne pozitívny je aj fakt, že bob je vynikajúco kombinovateľný na rôzne typy vlasov. Ak ich máte redšie a jemnejšie, účes ich prirodzene nadvihne a vytvorí objem. Pri tomto účese je veľkým plusom aj to, že vynikne ženský krk. Ak ho máte navyše pekný, štíhly a dllhý, potom nemáte prečo váhať!

takprosto.cc
takprosto.cc

Bob je vo variante aj na krátke vlasy. Milovníčky chlapčenských účesov si vedia tiež prísť na svoje. Vo veľkom si ho na hlavu dávajú aj mladé dievčatá, ktoré túžia pôsobiť rebelsky a žensky zároveň.

takprosto.cc
takprosto.cc

Ak máte radi extravaganciu, riešením je aj viacfarebnosť. Kontrast medzi prirodzenou farbou a tou nanášanou si všimne každý, no je pravda, že oba účesy majú niečo do seba. Ak chcete byť divoká a zaujať, vyskúšajte farebný variant. Ak chcete pôsobiť nežne a dievčensky, potom si rozhodne nechajte svoju farbu a vlasy nijak špeciálne neupravujte.

takprosto.cc
takprosto.cc

Pri tomto účese je vďačná aj jeho kombinovateľnosť. Jednoducho ho vyžehlíte, aby bol elegantný a ešte jednoducho doň nanesite tužidlo na vlnky, alebo si dáte pár natáčok a je z vás strapatá nezbednica.

takprosto.cc
takprosto.cc

Veľa kreácií vzniká aj rozdielnou dĺžkou. Pointa bobu je rovnaká – vzadu nad krkom by mali byť vlasy kratšie, vpredu by mali zas lemovať líca. Akú dĺžku predných vlasov si zvolíte, je len na vás. Veľký dojem urobí aj ofina, no je s ňou o niečo viac starostí.

takprosto.cc
takprosto.cc

Toto sú ukážky dokonale spracovaných dlžiek a tvarov jedinečného účesu. Ako vidíte, pristane na každú farbu vlasov a navyše vám zvýrazní tvar hlavy. Aj v prípade, že s prirodzeným tvarom vašej hlavy nie ste spokojná, kaderníčka vie účes upraviť tak, aby ju opticky zdokonalil.

takprosto.cc
takprosto.cc

V prípade, že vám k tvári nesedí priame lemovanie, vyskúšajte bob vyfúkaný do strán. Tvár dostane celkom iný vzhľad a okrem toho sa do vlasov naberie ešte aj objem navyše.

takprosto.cc
takprosto.cc

Pre extravagantejšie typy žien je tu aj variant s krátkym bobom. Tento účes docielite veľmi jednoducho – dlhšia ofina a natáčky vám na hlave vytvoria dojem rozkvitajúce origami.

takprosto.cc
takprosto.cc

No a pre rebelky je tu aj možnosť dať si spraviť naozaj krátky bob a zadnú časť hlavy nad krkom si vyholiť do rôznych tvarov a vzorcov. Takýto účes však najlepšie vynikne na tmavších alebo výrazne farbených vlasoch.

takprosto.cc
takprosto.cc
takprosto.cc
takprosto.cc

Pozri aj: Až 90% populácie trpí degeneratívnym ochorením krčnej chrbtice. Z bludného kruhu sa však dá dostať von!

zdroj: babskeveci.sk (M), takprosto.cc

0
Komentovať (0)