Tento test osobnosti o vás odhalí to, čo ste netušili: čo vidíte na tomto obrázku?

Lucia Mužlová Ešte viac

Tento test je inšpirovaný a vypracovaný na základe veľmi populárneho a stále používaného Rorschachovho testu. Ten pozostáva zo série desiatich obrázkov, pričom súčasťou každého je niekoľko možností. Človek, ktorý test podstupuje, si musí čo najrýchlejšie zvoliť jednu z nich a povedať, čo mu obrázok pripomína. Test, ktorý nájdete nižšie funguje na rovnakom princípe.

Zahľaďte sa na obrázok a čo najrýchlejšie odpovedzte – čo vidíte? Explóziu, dve ruky, strom alebo nič?

weheartit.com

Explóziu

Máte dobre vyvinutú fantáziu, ktorá vás už veľakrát zachránila. Ste veľmi kreatívni a venujete sa nejakej umeleckej činnosti – či už v rámci plateného zamestnania, alebo v rámci svojho voľného času. Ak ste svoj talent zatiaľ neobjavili, popremýšľajte nad tým, či ho v sebe len nepotláčate. Čo ste robili najradšej v období detstva? Nebol to spev alebo kreslenie? Využite tvorivú energiu a objavte pomocou nej skutočnú radosť zo života.

Dve ruky

Ak ste na obrázku ako prvé uvideli dve ruky, väčšinou sa vo svojom živote spoliehate na vaše dobre vyvinuté logické myslenie. Na veci sa pozeráte reálne a nič si neidealizujete. Ak niekto z vášho okolia potrebuje racionálnu radu, kedykoľvek sa na vás môže obrátiť. Racionalita a bystrá myseľ vám pomáhajú dostať sa aj z tých najnáročnejších životných situácií. Do karát vám hrá aj to, že nepodliehate panike a vždy si zachováte svoj pokoj, ktorý dokážete odovzdať aj ostatným.

Strom

Ste veľmi pozorným a všímavým človekom, ktorému neuniknú ani tie najmenšie detaily. Vašou nevýhodou však je, že sa až príliš nechávate ovplyvniť náladami svojho okolia. Viete však, ako od ľudí získať informácie, ktoré potrebujete. V pracovnej oblasti bývate zväčša úspešní a najviac sa vám darí v zamestnaniach, ktoré si vyžadujú vysokú mieru svedomitosti a presnosti.

Nič

Ak ste na obrázku nedokázali rozpoznať ani jednu z možností, je to znakom vašej vyčerpanosti. Doprajte si odpočinok, nakoľko prepracovanosť sa čoskoro môže odzrkadliť vo viacerých oblastiach vášho života. Momentálne vám robí problém prijať názory iných a pozrieť sa na veci aj z iného uhla pohľadu. Kritiku od ľudí si beriete príliš osobne. Dajte si pauzu a vydýchnite si, niekoľko dní strávených osamote v pokoji vám dodá novú silu pre nový začiatok.

Pozri aj: TEST: Vyberte si strom, ktorý vás zaujme najviac a prečítajte si, čo prezrádza o vašom charaktere

zdroj: babskeveci.sk (Henrieta Balázsová), brightside

0
Komentovať (0)

Dnes by ste nemali premeškať: