Teraz sú už všetci pokope. Mária Čírová zverejnila fotografiu svojich troch detí a fanúšikovia sú nadšení

Kristína Hagarová Ešte viac

Foto: Instagram (mariacirova)

Len pred niekoľkými dňami sa obľúbená speváčka Mária Čírová stala po tretí raz mamou. Odvtedy svoj Instagram zapĺňa nádhernými príspevkami s inšpiratívnymi slovami, ktoré môžu pomôcť nejednej mamičke.

Ako sme vás už informovali v inom článku, speváčka Mária Čírová spolu so svojím manželom Mariánom Kachútom privítali na svete chlapčeka, ktorý dostal naozaj netradičné meno.

 

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa MÁRIA K. ČÍROVÁ (@mariacirova),

Už má tri deti

Správu uverejnila na svojom Instagrame. “Ruben Kachut, vitaj medzi nami. Chlapček náš, snívali sme o tebe, predstavovali sme si ťa a teraz si už náš. Piaty člen našej rodiny,” napísala. Ku Hugovi a Zoe teda pribudol ďalší súrodenec, ktorý má skutočne originálne meno. Márii pod fotografiu z nemocnice želali všetko dobré mnohé známe slovenské osobnosti. Malý Ruben sa však so svojimi súrodencami až doteraz nestretol, pretože boli v tábore.

 

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa MÁRIA K. ČÍROVÁ (@mariacirova),

Konečne všetci spolu

“Keď ste odchádzali do tábora, tak sme sa dohodli, že pri vašom návrate vás bude čakať váš nový braček doma. Sama som nevedela, či to budeme vedieť s Rubenkom splniť, ale podarilo sa!!! A teraz som už len zvedavá, čo naňho poviete, keď ho prvýkrát naživo uvidíte lásky moje!!” napísala. Teraz uverejnila fotografiu všetkých troch.

 

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa MÁRIA K. ČÍROVÁ (@mariacirova),

“Tak už sú všetky naše deti spolu a doma je konečne veselo!!! Zo Zoe sa stala moja osobná asistentka a Hugi pomáha tatinkovi so všetkým, čo treba. Už je to doma také… naozajstneee!!! Mám tri deti. Raz tomu určite uverím…” Pod fotografiou sa jej hromadia nádherné a povzbudivé komentáre, ktoré prajú speváčke a celej jej rodine hlavne veľa šťastia.

0
Komentovať (0)

Dnes by ste nemali premeškať: