TEST: Aký je váš strážny anjel podľa dátumu vášho narodenia? Keď budete vedieť toto, nešťastie sa vám oblúkom vyhne!

Monizz Charakteristika znamení

Každý z nás má svojho anjela strážneho. Niekedy sú to ľudia živí, inokedy sú to naši blízki, ktorí už prekročili na druhý breh. No neraz sú to aj celkom iné a duchovné bytosti, o ktorých existencii tušíme, ale nikdy sme ich nevideli. Vedeli ste však, že existujú aj skutoční anjeli strážcovia, ktorých vám predurčil osud dňom vášho narodenia?

22. december – 20. január

Patríte pod ochranu sv. Silvestra. Je vám blízka poctivosť a pravdovravnosť, radi sa tešíte a radosť aj rozdávate svojmu okoliu. Ste milujúci človek a váš strážny anjel vám pomáha zvládať najmä psychické ťažkosti.

wikipedia.org

21. január – 19. február

Patríte pod ochranu sv. Michala. Ste veľmi svedomití a veríte na duchovné záležitosti. Neznamená to však, že ste poverčiví. K vášmu strážnemu anjelovi by ste sa ale mali viac modliť. Pred neblahými vplyvmi vás dokáže ochrániť lepšie než vy sami.

wikipedia.org

20. február – 20. marec

Vašim strážnym anjelom je sv. Ignác Antiochijský. Má silný vplyv na ľudí s mentálnym, ale aj telesným ochorením a často sa pokladá za patróna postihnutých ľudí. A vy ste ho dostali do vienka pravdepodobne preto, že sami ste veľmi empatickí a túto vlastnosti by ste spoločne mali rozvíjať.

wikipedia.org

21. marec – 20. máj

Strážnym anjelom pre vás je svätý Štefan, ktorý je zároveň patrónom osvietených. Viete sa rýchlo zbaviť smútku a žiaľu a aj druhým pomáhate k lepšej nálade. Ste ochotní pomôcť v núdzi tak chorým, ako aj zdravým. S vaším anjelom ste perfektný tím a ani o tom netušíte.

wikipedia.org

21. máj – 20. jún

Patríte pod ochranu sv. Konšantína, máte ale sklony k negatívnemu mysleniu a možno upadáte do depresií. Mali by ste sa naučiť, že život si vyžaduje vytrvalosť a trpezlivosť. Presne v tom vám môže pomôcť váš strážny anjel, ktorý bol za svojho života vzorom týchto vlastností.

wikipedia.org

21.jún – 22. júl

Váš patrón je sv. Cyril, ktorý bol za života vzorom vytrvalosti. Dokázal riešiť veci s rozumom, no pritom nezabúdal, že jeho sila pramení z duchovného poznania. Nachádzal odpovede na otázky a mal dar liečiť chorých.

wikipedia.org

23. júl – 22. august

Vašim strážnym anjelom sa stal pri narodení sv. Mikuláš. Ochraňuje vás od všetkého zlého ako svoje malé dieťa. Vďaka nemu a jeho vplyvu vás ľudia považujú sa pôvabné a sympatické osobnosti.

wikipedia.org

23. august – 22. september

Vašim patrónom je sv. Irenej. Toto vznešené meno ho predurčovalo ešte za života aj k veľkým činom a tak trochu to preniesol aj na vás. Máte závideniahodné ambície, ktoré sa nebojíte realizovať. Pri tom by ste však nemali zabúdať na to, že veľké veci by ste mali robiť hlavne pre druhých a nie len pre vlastný osoh.

wikipedia.org

23. september – 22. október

Pod ochrannými krídlami vás má sv. Sergej. Podobne ako on, ste človek veľkej povahy, no nechýba vám skromnosť. Udržte si ju, lebo vďaka nej môžete ešte urobiť veľa dobrého.

wikipedia.org

23. október – 22. november

Patríte pod ochranu sv. Pavla. Ako iste viete, sv. Pavol bol bojovník, ktorý kedysi žil v omyle. Aj vy ste už spoznali alebo ešte len v budúcnosti spoznáte svoju správnu cestu. Nebojte sa, ak o sebe pochybujete. Každého čaká jeho vytúžený chodníček a nájdená pravda.

wikipedia.org

23. november – 21. december

Sv. Barbora je vašou strážkyňou a ešte akou! Ochraňuje vás ako matka svoje deti, ako levica svoje mladé. Paradoxom je, že vy si to ale vôbec neuvedomujete. Naučte sa byť bližšie k druhým, raďte im a ochraňujte ich. Ak budete chcieť dobro pre svoje okolie, všetko sa vám stonásobne vráti.

wikipedia.org

Pozri aj: Čínska predpoveď: Rok vášho narodenia úzko súvisí s vašou osobnosťou a karmou. Presnosť tejto predpovede vás naozaj prekvapí!

zdroj: babskeveci.sk, takprosto.cc

6
Komentovať (0)

Dnes by ste nemali premeškať: