TEST: To, čo uvidíte na tomto obrázku ako prvé o vás prezrádza, čo v živote v skutočnosti hľadáte

Michal Blaško Ešte viac

Ako povedal William Shakespeare: “Oči vidia všetko, no myseľ nám ukáže len to, čo vidieť chceme.” Inak tomu nie je ani pri tomto obrázkovom teste. Na obrázku je totižto zobrazená aj tvár aj psík, no každý z nás si ako prvé všimne niečo iné. 

Čo ste si všimli vy?

themindsjournal.com

Psa

Ak vám ako prvý padol do oka práve psík, znamená to, že ste skutočným detailistom. Pes je však zároveň symbolom lojality, mieru a stability. A presne to sú vlastnosti, ktoré hľadáte v ľuďoch, ktorými sa obklopujete.

Ste veľmi vyrovnanou osobou a môžete o sebe povedať, že žijete šťastný život. Vo svojom živote síce túžite po láske, avšak svojmu partnerovi by ste dali/dávate dostatok priestoru, nakoľko veľmi dobre viete, aké dôležité sú vzájomný rešpekt a dôvera.

Majte však na pamäti, že veci sa nikdy neoplatí unáhliť. Skôr či neskôr by vás to dobehlo. Ak vás teda nejaký vzťah alebo nejaká udalosť zranili, skôr, než sa pustíte do niečoho nového, doprajte si dostatok času na hojenie rán.

Tvár

Ak vás prvá zaujala tvár, znamená to, že na svoj život sa pozeráte ako na jeden veľký celok. Všetko máte presne naplánované, máte pevne stanovené ciele a máte plán, ako ich dosiahnuť.

Ste veľmi cieľavedomí a keď si niečo zaumienite, dokážete o to naozaj zabojovať. Váš vnútorný hlas vám však občas šepká, že úspech a peniaze nie sú tým jediným, čo vám v živote prinesie šťastie. Kdesi tam vo vnútri preto aj tak túžite po láske.

Skúste sa len trochu uvoľniť a nechajte veciam voľnejší priebeh. Otvorte svoju myseľ a predovšetkým svoje srdce a uvidíte, že to, čo hľadáte, k vám príde samo.

Pozri aj: TEST: Čo je v láske vašou najväčšou skrytou slabosťou? Odhalí vám to tento obrázkový test

zdroj: themindsjournal

0
Komentovať (0)