TEST: Čo vidíte na tomto obrázku ako prvé? Je to dievča alebo starý muž? O vašej osobnosti to prezrádza TOTO!

Banana Ešte viac

Osobnosť, podvedomie, charakter a povahové črty osoby už oddávna fascinujú ľudí. Na základe rôznych testov viete viac či menej pootvoriť dvere do svojho vnútra a zistiť o sebe niečo viac. Niečo, čo možno v kútiku svojej duše viete, no pred okolím sa to snažíte tajiť alebo maskovať. Väčšina testov, ktoré môžu odhaliť vašu osobnosť, je plná otázok a potrebujete si naň vyčleniť určitú chvíľu. Nasledujúci test je však bleskový, no na jeho pravdivosti to nič nemení. Stačí v ňom odpovedať na jedinú otázku.

Jednoducho sa pozrite na nasledujúci obrázok a povedzte, čo zbadáte ako prvé. Odpoveď by mala byť blesková a vynorí sa i bez rozmýšľania.

psych2go.net

Dievča

Ste pozitívne naladená a optimistická duša, ktorá sa snaží vidieť v ľuďoch najprv to dobré. Kvôli tomu sa neraz stretnete aj s využívaním vašej láskavosti a ochoty. Dokážete však odpúšťať, no na krivdy nezabúdate, keďže ste citlivá osoba. Máte silné sociálne cítenie a osudy ľudí, najmä tých, ktorých máte rada, vám rozhodne nie sú ľahostajné. Rada ľuďom pomôžete, poradíte a neraz sa ochotne zapojíte aj do dobrovoľníckej práce. Ste veľkorysá osoba a je to o vás aj známe. Práve preto vo vás veľa priateľov hľadá svoju bútľavú vŕbu, prosí vás o radu alebo s vami chcú tráviť čas vďaka pozitívnej energii, ktorou ich viete nabiť.

Zaujímate sa o svoje okolie, fascinujú vás nové zážitky, prostredie a situácie. Chcete si vychutnať život a jeho krásy vidíte nielen vo veľkolepej nádhere, ale aj v malých drobnostiach, ktoré viete oceniť. Niekedy viete konať impulzívne, čo sa nie vždy vypláca. Naučte sa viac plánovať, pretože vám to môže ušetriť nielen čas, ale aj energiu.

Ste veľmi pracovitá, starostlivá a odhodlaná osobnosť. Nohami stojíte pevne na zemi a ste pripravená čeliť aj ťažkým prekážkam v živote. Vo svojom vnútri, akokoľvek zle sa cítite, predsa viete, že po daždi vždy príde slnko. Neúspechy zvládate so zdvihnutou hlavou a dokážete si z nich brať ponaučenie. Pre ostatných ste oporou, no nezabúdajte pri pomoci druhým aj na seba. Často svoje problémy staviate na druhú koľaj a uprednostňujete všetkých naokolo. Takýto prístup môže byť z dlhodobého hľadiska vyčerpávajúci. Nechajte sa niekedy blízkymi rozmaznávať alebo sa im viac zdôverte so svojím trápením. Objatie a pomocná ruka je ten najväčší dar.

Starý muž

Ste pokojná osoba, ktorá si svoje skutky najprv dôkladne premyslí. Starostlivo analyzujete každý krok a v hlave si vytvoríte všetky možné scenáre, akými sa daná situácia môže uberať. Aj keď vám takýto prístup často pomôže a vyhnete sa problémom, dlhodobo vás to môže stáť veľa energie a psychicky vás to vyčerpáva. Nebojte sa z času na čas zachovať impulzívne. Jednoducho sa uvoľnite a nemyslite na všetky detaily, ktoré môžu prísť. Počúvajte viac hlas svojho srdca a nechajte sa viesť svojimi vnútornými pocitmi. Dokáže to byť skutočne oslobodzujúce.

Ľudia vo vás vidia spoľahlivú a veľmi dôveryhodnú osobu. Zveria sa vám so svojimi tajomstvami, ale aj plánmi, ktorými si nie sú istí, keďže od vás očakávajú cenné rady alebo postrčenie vpred. V kolektíve sa z vás stáva prirodzený vodca alebo autorita. Takto vás okolie vníma a nemusíte si svoje vedúce postavenie nijako špeciálne vybojovať. Viete byť iniciatívnou osobou, ktorá rieši problémy s chladnou hlavou. Skupinu viete viesť tým správnym smerom a veľmi často ste dobrým motivátorom.

Ste veľmi svedomitá a dá sa povedať, že až perfekcionistka. Potrpíte si na dokonalý detail, čo vás často vyčerpáva. Mali by ste si nájsť viac času pre seba, na oddych a relax, aj tak je nemožné mať vždy všetko a všetkých pod kontrolou. Venujte sa viac rozvoju svojho ducha a naučte sa užívať pokoj a viac kvalitného spánku.

Pozri aj: TEST: Čo si na tomto obrázku všimnete ako prvé? Ak je to dievčatko, mali by ste vedieť toto!

zdroj: babskeveci.sk (Jana L), psych2go.net

0
Komentovať (0)

Dnes by ste nemali premeškať: