TEST: Koľko koní vidíte na obrázku? Číslo odhalí, aký typ osobnosti v skutočnosti ste


Spôsob, akým dokážeme interpretovať to, čo vidíme, o nás veľmi veľa napovie. Hoci je vizuálna predloha rovnaká, každý človek ju môže vnímať úplne inak. Zameriavame sa na rôzne detaily, iní zas vidia väčšinu ako celok. Náš mozog a podvedomie pracuje u každého jedinca odlišne, a preto sú aj naše osobnosti a z nich vyplývajúce správanie rôznorodé. Ako dopadnete v tomto teste? Odpoveď vás možno prekvapí svojou dokonalou presnosťou.

labioguia.com

Stačí sa na malú chvíľu zadívať na obrázok a ihneď môžete vysloviť svoju odpoveď. Čo vás uchváti ako prvé? Na čo ihneď zameriavate vašu pozornosť? Je to veľká konská hlava uprostred alebo viacero koní naokolo? Všimli ste si ihneď aj ukryté kone, ktoré splývajú s pozadím? Je jasné, že pri pozornom sledovaní ich nájdeme azda všetky, tu ale ide o váš prvotný dojem, ktorý je dôležitý a dokáže o osobnosti povedať najviac.

Kôň

Patríte k ľuďom, ktorých už na prvý pohľad upútala hlava koňa, ktorá dominuje obrázku? Niet pochýb o vašej povahe, vďaka ktorej viete vnímať veci s nadhľadom. Situácie dokážete vnímať globálne a nad veľa vecami sa dokážete povzniesť. Rozhodujete sa väčšinou vcelku rýchlo, nebývate hĺbavo premýšľajúca osoba, ktorá sa stráca v svojich snoch a predstavách. Niekedy je ale na škodu nevšímať si detaily a nepozrieť sa problému bližšie na zúbok. Vaša povaha z vás robí skvelého vodcu alebo šéfa rôznych projektov, viete dobre organizovať udalosti i skupiny, pretože máte veľmi dobrú predstavivosť a viete myslieť vždy pár krokov vopred. Tímová práca je vlastne váš obľúbený spôsob práce, vďaka nej sa dajú vychytať muchy lepšie, ako pri individuálnom konaní. Svojimi rozhodnutiami ste si vždy istá, no nevedie vás len rozum a skvelá logika. Nechávate do svojho života zasahovať i emócie a srdce a tieto aspekty viete uviesť do rovnováhy tak, aby ste kráčali po správnej ceste.

Od 5 do 10 koní

Ak ste na obrázku natrafili na tento počet koní, ste osoba, ktorá vie nájsť rovnováhu medzi zodpovednosťou a perfekcionizmom. Veci beriete vážne a ľahkovážnosť u vás nemá šancu. Chcete si svoju prácu robiť najlepšie ako viete, no nie za cenu toho, aby ste prišli o čas trávený s rodinou alebo o svoje zdravie. Svoj názor viete prejaviť, ak je treba, a nebojíte sa postaviť ani za práva iných, na ktorých vám záleží. Do vienka vám je daný aj obrovský kus šťastia, keďže sa stále dopracujete k zdarnému cieľu, no niekedy sa o to ani nemusíte celkom pričiniť. Veci sa niekedy uzavrú samé od seba k vašej spokojnosti a nemôžete povedať, že ste smoliar. Ak ale veci nejdú podľa vašich plánov, zvyknete to vzdať rýchlejšie ako je treba. Niekedy vám chýba vytrvalosť a jednoducho si poviete, že vám to nie je súdené. Nesmiete sa podceňovať, vaša sila a dobrota z vás robí človeka, ktorý to ďaleko dotiahne. Musíte si viac veriť a nepodporovať len okolie, ale aj samú seba.

11 a viac koní

Ak ste si hneď všimli, že obrázok sa skladá z množstva koní a neušli vám ani tie v pozadí a na oblohe, je to len odraz vašej povahy. Ste často perfekcionistka a máte skvelý zmysel pre detail. Aj vďaka tomu vám neuniknú náznaky a reč tela ľudí okolo, preto viete vopred odhaliť nekalé úmysly alebo falošných ľudí. Za ich previnenie sa ich ale nesnažíte trestať, viete, že klesnúť na ich úroveň nie je správne riešenie. Jednoducho si ich už držíte od tela. Vaše zabŕdanie do detailov a snaha dostať sa k pravej podstate veci vás ale veľmi často vyčerpáva natoľko, že vám unikajú veci okolo a vy sa ocitnete zaseknutá v slepej uličke. Máte radi, keď sú príčiny zdôvodnené, ste veľmi inteligentná a viete majstrovsky ovládať logické postupy, ktoré v živote stále využívate. Kvôli presnosti, disciplíne a perfekcionizmu často pochybujete, či je výsledok vašej snahy dosť dobrý a či ste sa rozhodli správne. Veci znova analyzujete, no mali by ste sa viac zamerať na relax a oddych. Doprajte si aj vy pohodu a naučte sa nebrať všetko vážne.

Pozri aj: Toto je dôvod, prečo v budúcnosti nebudú môcť deti princeznej Charlotte dediť žiadny kráľovský titul. Odpoveď vás prekvapí

zdroj: babskeveci.sk (Jana L), labioguia.com


Komentáre

komentárov