TEST: Ktoré z týchto štyroch detí na obrázku je dievčatko? Tento test sa nemýli a sedí na 100% opýtaných

Lucia Mužlová Ešte viac

Stalo sa vám niekedy, že ste sa zahľadeli do kočíka a nevedeli ste presne určiť, či sa jedná o dievčatko alebo chlapčeka? Rozlíšenie pohlavia pri niektorých deťoch môže byť zložité. Odborníci tiež tvrdia, že len 60% dospelých dokáže správne určiť pohlavie dieťaťa na základe jedného pohľadu. Myslíte si, že to zvládnete lepšie?

Pozrite sa na túto fotografiu a skúste uhádnuť, ktoré z detí je dievčatko. Vaša odpoveď hovorí veľa o vašej osobnosti.

# 1

pixabay

Ak ste si vybrali prvé dieťa, môžete o sebe povedať, že ste rozumná a racionálna osoba. Veríte svojim princípom a vždy sa riadite pravidlami. Každú situáciu vždy najskôr presne analyzujete a až potom sa rozhodnete. Hľadáte tie najsprávnejšie riešenia a dbáte na to, aby ste pri tom nezraňovali pocity druhých. Konfliktom sa úspešne vyhýbate a často ste nestranný, aby ste nemuseli chytiť stranu jednému z ľudí, na ktorých vám záleží. Rodina a priatelia sa na vás vždy radi obrátia, pretože im viete dobre poradiť. Takéhoto priateľa by chcel mať v živote každý.

# 2

pixabay

Vašu kreativitu by sme vám mohli pokojne závidieť. Vždy prichádzate s dobrým nápadom a vytvárate tak naozaj pozoruhodné veci. V práci patríte medzi špičku a kolegovia obdivujú, s akým elánom sa do všetkého púšťate. Máte radi nové výzvy. Rýchlo a radi sa učíte novým zručnostiam a ste šťastní, keď sa môžete zdokonaľovať. Zmeny zvládate hravo a každý svoj deň žijete naplno. Ľudia vám často tento optimizmus závidia, a aj to je dôvod, prečo sa na vás až tak neobracajú so svojimi starosťami. Majú pocit, že im neporadíte. So sklamaním sa vyrovnávate ťažšie, preto by ste na tom mali zapracovať. Dajte šancu druhým a pustite si ich bližšie k telu. Občas by ste sa mali vedieť vžiť do kože ľudí, ktorí si problémy pripúšťajú bližšie k srdcu.

# 3

pixabay

Ak ste si zvolili toto dieťa, zvolili ste správne. Na obrázku sa naozaj nachádza dievčatko. Vaša intuícia je perfektná a mali by ste sa ňou riadiť aj naďalej. Ste spoločenská osoba, ktorá miluje rozhovory a je ochotná pomôcť každému. Skutočným pokladom je pre vás čas strávený v spoločnosti priateľov. Máte radi dobrodružstvo a adrenalín a toto sú presne situácie, ktoré podvedome vyhľadávate. Často konáte prvoplánovo a impulzívne, čo sa niekedy nevypláca. Život je však plný rizík a vy sa riadite heslom, že kto neriskuje, nič nezíska. Ste obklopený ľuďmi, ktorí vás majú radi a vážia si vás. Niekedy na to zabúdate a neoplácate im ich lásku a náklonnosť.

# 4

pixabay

Ste človek, ktorý má síce veľké srdce, no veľké je aj vaše ego. Často si myslíte, že máte vo všetkom pravdu a nikoho nenecháte presvedčiť vás o opaku. Ste veľmi silná osobnosť, ktorá ale trpí tým, že príliš analyzuje, čo si o nej ľudia myslia. V skupine ste jasným vodcom, čo je ale niekedy unavujúce, pretože okolie na vás zhodí všetku zodpovednosť, Tak nejak automaticky s tým totiž počíta. Máte veľa kreatívnych nápadov, no niekedy sa ich bojíte vysloviť nahlas. Skúste sa viac sústrediť na to, aby ste boli lepším poslucháčom, a tak aj lepším priateľom.

Trafili ste správne? Sedí táto charakteristika osobnosti práve na vás? Dajte nám vedieť v komentároch.

Pozri aj: TEST: Čo vidíte na obrázku ako prvé? Jednoduchá otázka odhalí, aký je váš postoj k životu a výzvam

Lucia M.

0
Komentovať (0)