TEST: Nechajte sa viesť vnútorným hlasom a vyberte si jeden obrázok. Vaša voľba vám prezradí viac o vašej osobnosti


Máte rady psychologické testy, ktoré odhalia vaše pravé ja na základe podvedomia? Alebo si testy osobnosti robíte skôr pre zábavu a zaujímavý výsledok, ktorý zvykne neraz prekvapiť? Nech je už vaša odpoveď akákoľvek, dnešný test by ste si nemali nechať ujsť. Napovie vám viac o vašom vnútre, charakterových črtách alebo životných preferenciách na základe výberu obrázku. Nebudete potrebovať nič, stačí, keď sa pohodlne usadíte a vyberiete si, čo je vášmu srdcu najbližšie.

youtube.com

Na začiatku tohto zaujímavého testu stojí jedna veľmi jednoduchá otázka: Aký obrázok si vyberiete? Nad odpoveďou by ste nemali dlho premýšľať a voľba obrázku by mala byť úplne spontánna. Nemusíte mať na ňu žiadne logické odôvodnenie, jednoducho sa nechajte viesť hlasom vášho vnútra.

Obrázok 1:

Ak ste si vybrali tyrkysové listy, znamená to, že ste tak trochu vrtošivá povaha, ktorá zvykne často zmeniť náladu. Nemusíte to brať ako negatívum. Jednoducho potrebujete neustále nové stimuly, objavovať nové veci, zažívať dobrodružstvá a len ťažko obsedíte na mieste, či znesiete stereotyp. Priatelia vás majú radi kvôli vášmu pozitívnemu naladeniu, no vyhľadávajú vás aj ako bútľavú vŕbu. Vaše slová vedia povzbudiť a vaša ľahkosť žitia a neustála energia je pre všetkých veľkou inšpiráciou. Mávate kreatívne a umelecké sklony a hlavu veľmi často v oblakoch. Nebolo by však na škodu občas stáť pevne na zemi, no nikdy nestrácajte váš optimistický nadhľad a vieru v šťastné konce. Je to skutočná vzácnosť.

Obrázok 2:

Na prvý pohľad vás zaujali jemné ružičky? To korešponduje s vašou citlivou povahou a jemným vystupovaním. Ste starostlivá osoba, ktorá berie ohľad na city iných a kvôli tomu si neraz zahryznete do jazyka. V ľuďoch vidíte stále najprv to dobré, preto sa zvyknete aj sklamať alebo vás niektorí využívajú a vy to tak ani nevnímate. Podstatou života je pre vás šíriť lásku a dobro, no niekedy dávate omnoho viac všetkým naokolo, ako sebe. Nájdite si čas aj pre seba a majte sa rada taká, aká ste. Zaslúžite si rovnakú pozornosť a lásku, ako dávate všetkým naokolo. Na vašu pohostinnosť a pomocnú ruku sa môžu ľudia vždy spoľahnúť. Navyše ste dobráčkou od kosti, skvelou mamou i žienkou domácou.

pixabay.com

Obrázok 3:

Oslovila vás spleť kruhov v modrých odtieňoch? Z najväčšou pravdepodobnosťou ste veľmi vyrovnaná a pokojná povaha, ktorej nerobí problém zachovať si chladnú hlavu aj pod tlakom. Nepanikárite vopred a v žiadnom prípade nerobíte situácie horšími, než sú. Vašou silnou stránkou je večný nadhľad a keďže veci neberiete smrteľne vážne, pomáha vám to zachovať si rozvahu a schopnosť riešiť krízové situácie lepšie ako ktokoľvek ostatný. Radi veci organizujete a robíte si pomyselný harmonogram kvôli prehľadnosti, no len málokedy sa vám to podarí dodržať. Dávate prednosť veciam, ktoré vás bavia a robia šťastnými pred povinnosťami. Ak máte robiť niečo na silu alebo z nutnosti, rýchlo to „odfláknete“ alebo sa to snažíte odsúvať na neskôr tak dlho, ako sa len dá.

Obrázok 4:

Ak vás prilákala spleť farebných trojuholníkov, ste celkom iste osoba so silne vyvinutým zmyslom pre humor a vášnivým duchom. Riadite sa skôr emóciami a pocitmi a rozum nechávate až na druhom mieste. Spoliehate sa na intuíciu, ktorá vás takmer nikdy nesklame. Ľudí si viete získať nákazlivým smiechom, intelektom a obrovskou charizmou, ktorá je doslova magnetom. Vďaka prirodzenému čaru vašej osobnosti ľahko dosahujete svoje ciele a dá sa povedať, že ste prirodzeným šťastlivcom. Smiechom zvyknete zakrývať aj svoje problémy a druhým ľuďom len zriedka odkryjete svoje vnútro. Nechajte ich spoznať aj vašu citlivejšiu stránku, budú vás mať ešte radšej ako predtým.

pixabay.com

Obrázok 5:

Dali ste prednosť čiernej a bielej pred farebnými kombináciami? Ste bystrá a pozorná osoba, ktorá vie rýchlo reagovať na akúkoľvek situáciu. Len málokedy vás niečo zaskočí a vaše pohotové reakcie sú jednou z vašich najväčších predností. Tam, kde ostatní vidia problémy a tápajú v tme, vy vidíte jednoduché riešenia. Ste zábavná a inteligentná osoba, ktorá si vždy zachováva eleganciu. Vôbec sa nebojíte riskovať a trochu adrenalínu naopak vždy vyhľadávate. Stojíte nohami pevne na zemi a odvaha vám teda nechýba. Nie ste prelietavá a vaše city sú trváce, preto ste pre mnohých priateľom na celý život. Ľudia vám dôverujú a dokonca k vám vzhliadajú.

Obrázok 6:

Výber jednoduchého ružového vzoru o vás napovedá, že ste jemná a krehká osoba, ktorá má rada svoj harmonogram a bežný program. Robí vám radosť stretávanie s priateľmi i rodinou a k životu nepotrebujete návaly adrenalínu ani večné zmeny. Rada sa usadíte a žijete svoj sen, ktorý počas života zveľaďujete. Rada spoznávate nových ľudí a milujete rozhovory s nimi, no vo väčších skupinách sa cítite trochu hanblivo a stiahnete sa do úzadia. Preto máte niekoľko silných priateľstiev, ktoré uprednostňujete pred povrchným kamarátstvom s veľkým množstvom známych. Na ostatných môžete pôsobiť zakríknuto, preto je čas od času potrebné nechať zaznieť svoj hlas. Nebojte sa prejaviť a naberte odvahu a sebavedomie.

pixabay.com

Obrázok 7:

Ak vás upútali pestrofarebné kruhy, ste tou najveselšou a najenergickejšou osobou v okolí vašich známych. Vaša charizma je odzbrojujúca a smelo môžete vyhlásiť, že nemáte žiadnych nepriateľov. Ste priateľská a dobrosrdečná, no niekedy až príliš neposedná a ostatní s vami nevedia udržať tempo. Ste skutočným zdrojom pozitívnej energie aj pre svoje okolie a priatelia s vami môžu vždy rátať. Ak sa vám niekto rozhodne zdôveriť, môže si byť istý, že jeho tajomstvo u vás ostane zamknuté. Milujete prekvapenia, no ešte radšej ľudí obdarúvate sama. Cítite sa naplnená, ak druhých robíte šťastnými alebo ich rozosmejete. Ste rodený komik a už len vaša samotná prítomnosť je príjemným osviežením.

Obrázok 8:

V prípade, že si vaše podvedomie pritiahla jasná žltá farba, ste optimistická osoba so sklonmi k charitatívnej činnosti a filantropii. Ľudia si k vám chodia po radu a vy každého s láskou vypočujete. V záujme vyhnúť sa konfliktom chcete každému to najlepšie, až niekedy zabúdate na seba. Často sa kvôli pomoci iným nechcene zapletiete do sporov, s ktorými nemáte nič spoločné. Cítite, že zmyslom vášho života je rovnováha a harmónia a snažíte sa o splynutie ducha a tela. Ste priam éterická bytosť a život je pre vás viac, ako len hmotné statky a večné potešenie z materiálnych vecí. Riadite sa dobrými mravmi a dbáte o dodržiavanie morálky, ktorá je pre vás všetkým.

pixabay.com

Obrázok 9:

Ak vás zaujal obrázok plný modrých odtieňov, ste skvelým pozorovateľom s nesmiernym zmyslom pre detail. V drobnostiach sa ukrýva aj zmysel vášho života, ktorý si skladáte z maličkostí. Viete sa tešiť aj z obyčajných vecí a túto radosť vám môžu všetci závidieť. Bývate rozvážna a svoje slová si pred ich vyrieknutím vždy premyslíte. Ste voľnomyšlienkárska slobodná duša a tak trochu „snílek“, ktorý má hlavu v oblakoch. Možno je to práve vašou obľubou kníh a filmov, vďaka ktorým rozvíjate svoju fantáziu. Vaša empatia z vás robí vľúdneho človeka a pohľad na trpiacich ľudí, či trápenie iných vás nesmierne zasahuje. Nemali by ste sa nechať pohlcovať pocitmi a osudom iných, pretože vás to môže stiahnuť do vôd temných myšlienok.

Obrázok 10:

Váš pohľad ihneď ustal na farebných vlnách? V tom prípade ste osobou, ktorej nerobí problém myslieť abstraktne, často krát niekoľko krokov dopredu. Dalo by sa povedať, že ste takmer vizionárka a máte veľmi dobre vyvinutý šiesty zmysel. Nechýba vám fantázia a často sa prejaví aj váš talent a kreativita, ktorú by ste mali čo najviac rozvíjať vo svoj prospech. Nedáte sa pohltiť davom a ak ste o niečom presvedčená, ste schopná ísť sama proti celému prúdu. Peniaze pre vás nehrajú veľkú rolu, beriete ich ako životnú nevyhnuteľnosť. Skutočnou hodnotou je pre vás láska, sloboda a šťastie a všetko ostatné je vedľajšie. Vaša duša je čistá a ako osoba ste často ako vietor, ktorý sa nedá pevne uchopiť. Nemeňte sa kvôli ostatným ľuďom a vždy ostaňte sama sebou, pretože tak to robíte správne.

Pozri aj: TEST: Zviera, ktoré uvidíte na obrázku ako prvé, vám prezradí, aká je vaša skutočná povaha

zdroj: babskeveci.sk (Jana L), youtube.com


Komentáre

komentárov