TEST: Nepotrebujete pero ani papier! Stačí, ak si vyberiete to najkrajšie miesto na dovolenku a dozviete sa, aký v skutočnosti ste


Zaujímate sa o silu podvedomia alebo si radi urobíte nejaký test len tak, zo zvedavosti? Tento vás zaručene zaujme a najmä prekvapí svojím odhalením. Nebudete potrebovať žiadne pero ani papier, jednoducho sa len pohodlne usaďte a zapojte svoju predstavivosť. Nad odpoveďou nerozmýšľajte, vyberte si inštinktívne. Ktorý z týchto šiestich obrázkov o vás prezradí to, aký v skutočnosti ste?

Stačí si predstaviť, kde by ste sa najradšej videli, ak by ste mali byť práve teraz na svojej vysnívanej dovolenke. Ktorý obrázok sa tomu čo najviac približuje? S výberom neotáľajte, vyberte si ihneď, len čo vás daný obrázok osloví. Ktoré číslo ste si vybrali?

Obrázok 1

en.wikipedia.org

Ak vás zaujala krajina s vodopádom, s najväčšou pravdepodobnosťou ste osoba, ktorá je vždy tak trochu tajuplná. Ostatným nikdy neodhalíte svoje vnútro celé, svoju skutočnú podstatu si nechávate zamknutú pre seba. Niekedy však nie je na škodu prezradiť o sebe viac ľuďom, ktorí za to stoja. Vaše puto bude pevnejšie a dôvera vďaka úprimnosti vzrastá. Rada sa pustíte do nových vecí, aj keď o nich nemáte dostatočné množstvo informácii. Stačí, že vás niečo nadchne a nasledujete ten čarovný impulz. Nebojíte sa zmeny, no v určitých veciach si chcete zachovať svoje stereotypy.

Obrázok 2

pexels.com

Uchvátili vás na prvý pohľad krásne hory a príroda, ktorá vyzerá, akoby sa jej ľudská noha sotva dotkla? Ste rozvážny človek, ktorý v živote kráča pevným krokom. Ste si plne vedomá svojho konania a veci neriešite impulzívne. Priatelia vám závidia vašu schopnosť veci naplánovať a všetko stihnúť. Aj keď sa vám občas lepí na päty smola, statočne to zvládate. Z času na čas sa vám toho na pleciach nakopí už dosť a v samote si poplačete, aby ste vypustili paru. Iným však nedáte nič vedieť. Nebojte sa poodhaliť svoje city, ľudia vás vďaka tomu budú mať ešte radšej.

Obrázok 3

maxpixel.freegreatpicture.com

Krásne priezračné more a domček, ktorý dýcha romantikou a pohodou zároveň. Ste zádumčivá povaha, ktorá zvykne veci niekedy až príliš analyzovať. Niekedy potrebujete čas pre seba, aby ste si dopriali istú formu duševnej očisty. Často sa zvyknete potrápiť nad vecami, ktoré za to nestoja, no ste už taká. Citlivá, ale dobrosrdečná. Ostatným podáte pomocnú ruku vždy, keď to potrebujú. Myslíte na potreby iných, práve preto ste obľúbenou bútľavou vŕbou svojich priateľov. Ľudia vám plne dôverujú a vo vašej spoločnosti sa cítia pohodlne a príjemne. Svojich blízkych viete stále rozosmiať, povzbudiť i nakopnúť do vecí, ktorých sa sami boja. Snažte sa byť rovnakou oporou aj sama sebe, pretože na to často zabúdate.

Obrázok 4

pexels.com

Ruch mesta i pokojné more, príjemné vlny aj bujará zábava na výletnej lodi. Presne to vystihuje váš život. Nikdy neostanete pri nejakej činnosti príliš dlho, potrebujete vždy nový impulz, nový vietor do plachiet. Váš život je ako paleta plná farieb, chcete toho veľa ochutnať a zažiť, no občas chcete mať obyčajný svätý pokoj a čas na leňošenie alebo dobrú knihu. Život beriete taký, aký je a neúspechy chápete ako nové začiatky a ponaučenie do budúcnosti. Priatelia vás vnímajú ako férového človeka, ktorý dodrží slovo a je s ním stále zábava. Máte skvelú fantáziu a inklinujete ku kreatívnym činnostiam. Niekedy by ste mali viac spomaliť, pretože často idete až na doraz.

Obrázok 5

maxpixel.freegreatpicture.com

Biele domčeky ako z rozprávky a krásny výhľad na more. Tento výber je typický pre osobu, ktorá je bez ohľadu na vek nevinným a večným rojkom. Rada snívate o všetkom a tak často, ako sa len dá. Váš život je preto krajší a pestrejší, no občas doplatíte na svoje ružové okuliare. Ste osoba so skvelou fantáziou a drieme vo vás veľká kreativita. Nie vždy sa však pustíte do toho, čo si vysnívate, keďže sa bojíte neúspechu a dané činnosti sa tak odohrávajú len bezpečne a bez rizika vo vašich predstavách. Nebojte sa čeliť novým veciam, ste dostatočne silná osoba. Vaši priatelia vo vás stále nájdu oporu. Ste typ človeka, ktorý neodmietne podať ruku ani keď k vám blízky zaklope o polnoci.

Obrázok 6

pxhere.com

Vypínajúci sa monument v šere noci? Milujete kultúru, dobré jedlo alebo kvalitné víno a od života chcete čo najviac. Nie ste osobou, ktorá by zaspala na vavrínoch, práve naopak. Viete, že život je krátky, preto si ho chcete poriadne vychutnať. Rada sa oddávate činnostiam, ktoré nemajú nič spoločné s hmotnými statkami. Spoznávate nové kultúry, venujete sa literatúre alebo kreatívnym činnostiam. Ak máte náladu, ste ten najlepší zabávač a ľudia sa s vami cítia naozaj fantasticky. Snažíte sa byť férová, no vaše dobré srdce nie vždy vydrží prísnosť. Iným znesiete aj modré z neba, no to sa niekedy obráti aj vo váš neprospech. Nedajte sa znechutiť zlým úmyslom niektorých ľudí a obklopujte sa osobami, ktoré za to stoja.

Ste prekvapená výsledkom? Odhalil vás obrázok? Dajte nám vedieť o svojich dojmoch v komentároch.

Pozri aj: Ak ste sa narodili v tomto znamení, možno ste skrytý génius! Ak ste si mysleli, že ide o Váhy, ste na omyle!

zdroj: babskeveci.sk (Jana L)


Komentáre

komentárov