TEST: Vyberte si jeden lektvar a kúzlo, ktoré by ste v skutočnom živote najviac ocenili. Prečítajte si, čo to hovorí o vašej osobnosti


Každý z nás si minimálne v detstve predstavoval, aké by to bolo mať magické schopnosti. Chceli sme byť neviditeľní alebo mať kúzelnú moc. Možno sme snívali o obrovskom bohatstve alebo nesmrteľnosti. Ako je to s nami teraz v dospelosti? Naše odveké sny a túžby sa možno zmenili, no ich výberom o sebe zároveň prezrádzame svoje vlastnosti a odkrývame svoj charakter a povahu. Ak neveríte, skúste si nasledujúci test.

Nepotrebujete žiaden papier ani pero, len tiché prostredie a čistú myseľ. Pozorne sa zadívajte na všetky možnosti a vyberte si z nich jediný elixír. Je len na vás, akú magickú schopnosť by ste chceli mať. Konajte bez rozmýšľania, nech je váš výber ovplyvnený jedine emóciami alebo vnútorným hlasom.

1.

adme.ru

2.

adme.ru

3.

adme.ru

4.

adme.ru

5.

adme.ru

6.

adme.ru

1. Večná mladosť

Byť navždy mladým človekom, vyhnúť sa vráskam, boľavým kĺbom a únave? Ak je toto váš sen, ste dynamická a energická osoba, ktorá skutočne miluje život a vie si ho aj patrične vychutnať. Zábava s priateľmi, dovolenky, výlety, dobrá hudba a jedlo, to všetko zbožňujete a nabíja vás to pozitívnou energiou. Svet je pre vás nekonečne veľa možností, ktoré chcete ochutnať. Dávajte si však pozor na vyčerpanie organizmu, ktoré si svojím hektickým spôsobom života môžete privolať. Niekedy nie je na škodu zastaviť a vychutnať si pohodový večer doma na gauči alebo pokojnú návštevu rodiny.

2. Zmena minulosti

Vo vašej minulosti sú udalosti, pred ktorými by ste najradšej unikli. Zatvárať oči pred tým, čo sa už stalo, nemá zmysel. Jednoducho to musíte prijať a prispôsobiť tomu svoju budúcnosť. Ste osoba, ktorá si zakladá na logickom prístupe a máte rada poriadok v domácnosti aj v živote. Často ste veľmi zádumčivá a zvyknete si uletieť do svojich predstáv. Nad vecami príliš premýšľate a analyzujete ich dopodrobna, čo vám môže priniesť negatívne pocity až depresie. Snažte sa žiť tu a teraz s výhľadom do budúcnosti a z minulosti si len berte ponaučenie.

3. Ovládanie jazykov sveta

Ste veľmi priateľská a rada sa obklopujete ľuďmi, ale i novými zážitkami. Vaša zvedavosť vás neustále poháňa vpred, každú chvíľu sa snažíte využiť naplno a od života si beriete maximum. Vaše okolie vás má veľmi rado a ľudia sú vo vašej spoločnosti pozitívne naladení vďaka vašej energii. Deň, kedy sa ničomu novému nepriučíte alebo nič zaujímavé nezažijete, by ste pokladali za stratený.

4. Liečenie chorôb

Ste veľmi triezvo uvažujúca bytosť, ktorá má silne vyvinutý šiesty zmysel. Práve toto spojenie racionálna a intuície z vás robí osobu, ktorá vie tých druhých odhaliť. Darmo sa na vás niekto usmieva, falošnú masku prekuknete vždy. Nie ste však pomstychtivá, a aj keď vám druhí ublížia, nesnažíte sa im to vrátiť. Sama dobre viete, že život sa s neprajníkmi vysporiada po svojom. Ste empatická a máte veľmi silné sociálne cítenie. Svojich blízkych a priateľov si veľmi vážite, ste im oporou a zniesli by ste im aj modré z neba.

5. Neviditeľnosť

Vaše okolie vo vás vidí veľmi múdreho a sčítaného človeka. Ste bystrá osoba, ktorá má vždy oči na stopkách. Rada sa učíte a prijímate nové informácie z rôznych zdrojov. Máte silne vyvinuté logické myslenie a problémy riešite dôsledne a rýchlo. Je takmer nemožné vás oklamať, no viete aj odpúšťať neprajníkom. Vaše porozumenie a schopnosť podržať človeka, byť mu bútľavou vŕbou i múdro poradiť je povestné. Práve vďaka tomu ste vyhľadávaným priateľom, ktorého majú všetci radi.

6. Bohatstvo

Ste osobou, ktorá vie vynikajúco oceniť kvalitné veci a potrpíte si na životné pohodlie. Život beriete ako dar, ktorý si však chcete patrične užiť. Ste si vedomý ľudskej pominuteľnosti a počas života by ste chceli okúsiť čo najviac z jeho rozmanitosti. Aj napriek svojmu želaniu byť majetným človekom nie ste márnotratná. Nakupovať chodíte so zoznamom a len zriedka kedy kúpite viac ako je potrebné. Peniaze chápete ako nutnosť a prostriedok na získanie potrebných vecí. Napriek tomu, že si rada dožičíte, viete aj pomáhať.

Pozri aj: Tieto (zlo)zvyky sú pre vaše znamenie zverokruhu typické! Ryby majú slabosť na topánky a Váhy neodolajú…

zdroj: babskeveci.sk (Jana L), adme.ru


Komentáre

komentárov