TEST: Vyberte si oko, ktoré vás zaujme najviac. Výber o vás prezradí viac než by ste čakali!

Lucia Mužlová Ešte viac

Človek vám o sebe môže narozprávať hocijaké bludy. Môže sa hrať na majiteľa planéty. No keď sa mu pozorne zadívate do očí, na podvedomej úrovni budete cítiť, že vám klame. Viacero metód vo vyšetrovaní je zameraných práve na neverbálnu komunikáciu a zrak. Ak ste zvedaví, čo všetko vám môžu oči odhaliť, spravte si s nami malý test.

Dnes vám dáme na výber sedem obrázkov. Na každom z nich je oko. Pozorne si ich prezrite. Ktoré z nich vás zaujalo najviac?

magicalrecipesonline.com

Ak už máte svojho “favorita,” pozrite sa na význam. Uvidíte, či interpretácia jednotlivých obrazcov sedí aj na vás.

#1 Ste naplnení vášňou

magicalrecipesonline

Vašou hlavnou motiváciou je vášeň. Keď sa do niečoho pustíte, ponoríte sa do toho naplno. Niekedy je to veľmi dobré, niekedy vás však môže prisilný oheň popáliť. Taktiež máte silné libido, čo môže trošku zneistiť partnera. Ak ste žena, ste bohyňou, ktorej sa však muži boja. Riadite sa emóciami a pudom. Pri dôležitých životných rozhodnutiach si však nechajte trošku priestoru na rozmyslenie. V pokoji a tichu nájdete tú najlepšiu odpoveď.

#2 Ste knihou tajomstiev

magicalrecipesonline

Vaša životná cesta pravdepodobne nebola jednoduchá a všetko, čo máte, ste si museli zaslúžiť. Máte však silného vnútorného ducha a nedáte sa len tak ľahko zlomiť. Životné skúšky vám vyformovali silný charakter. Možno budete síce sem-tam skleslí z toho, že pre niekoho je život prechádzka ružovou záhradou, no treba veriť, že všetko má hlbší zmysel. Životnú múdrosť, ktorú ste získali aj skrz životné skúšky, vám nikto nevezme.

#3 Príroda je pre vás nadovšetko

magicalrecipesonline

Ak by ste mali žiť svoj život v sklobetónovej džungli, zvädli by ste ako čerstvo spadnutý list. Pre svoj život potrebujete nevyhnutne prírodu. Z nej čerpáte silu. Možno ste skôr samotár, nepotrebujete k šťastiu okolo seba dav ľudí. Ste spojení s duchom prírody a toto puto si nenecháte vziať. Preto skúste čo najviac času tráviť v prírode. Ale to viete aj vy sami.

#4 Snažíte sa nájsť hlbší duchovný zmysel

magicalrecipesonline

Vo všetkom, čo sa deje, hľadáte hlbšiu duchovnú príčinu. Nestačia vám jednoduché odpovede. Tušíte, že k životu potrebujeme viac ako hry a chlieb. Chcete zistiť, na čo sme tu, aká je vaša životná púť. Preto je pre vás alfou a omegou duchovno. A to v akomkoľvek zmysle.

#5 Prvoradá je pre vás logika

magicalrecipesonline

Na všetko potrebujete logickú odpoveď. Nedávate priveľmi na pocity. Istotu vám poskytujú čísla a grafy. Ste však priateľskí, no pozor. Niekedy môžete mať sklony k manipulácii. Pravdepodobne sa vypracujete na vedúcu pozíciu. V tom prípade z vás bude prísny, zato však férový šéf.

#6 Ste očarujúca osobnosť

magicalrecipesonline

Ľudia vás jednoducho milujú. Priťahuje ich vaša charizma. Máte jedinečné vyžarovanie, ktoré fascinuje vaše okolie. Niekedy sa však môžete cítiť vyčerpaní vplyvom okolia. Máte v sebe dar, tak ho skúste správne a múdro využiť, nie vyčerpať ho na zbytočnosti.

#7 Radi sa zahaľujete rúškom tajomna

magicalrecipesonline

Pre okolie ste nečitateľní. Málokomu dovolíte poznať svoje skutočné ja. Držíte si odstup, zaujíma vás mystika a tajomno. No taktiež by ste si mali dať pozor na tendenciu manipulovať. Všetko, čo vyžarujete, sa vám vráti. A na to by sme nemali zabúdať.

Pozri aj: Aktuálne: Moderátora Borisa Prša po kolapse previezli do nemocnice, kde bojuje o život

zdroj: babskeveci.sk, themindsjournal

0
Komentovať (0)

Dnes by ste nemali premeškať: