Tieto 3 znamenia sú najlepšie pre dokonalý vzťah, ktorý bude trvať celý život. Patríte medzi nich aj vy?

Nech už ste narodení v akomkoľvek znamení, ovplyvňuje vás nielen dobrými, ale aj tými horšími povahovými vlastnosťami, ktoré robia z každého jedinečnú osobnosť. O Škorpiónoch je napríklad známe, že sú mimoriadne vášniví a je lepšie sa s nimi nedostať do konfliktu, Rybky zase často lietajú v oblakoch.

No viete, ktoré tri znamenia sú pre správne fungujúci vzťah úplne najlepšie? Možno vás to prekvapí, no ide o zemné znamenia, ktoré sú pevné, lojálne, stabilné či praktické. I keď môžu byť nudné, milujú dobrodružstvo a spontánnosť. Ak hľadáte dobrý a trvalý vzťah, v ktorom sa budete cítiť bezpečne a milovane, znamenia Zeme sú tými správnymi.

BÝK

Býk sa pokladá za mierne, citovo vyrovnané a výnimočne silné znamenie, ktoré sa nenechá len tak hocičím vyviesť z miery. Milujú lásku, no za romantikov ich zase nemožno pokladať a ani sa nevrhajú do náručia prvej osobe, ktorú uvidia. Práve toto ich stavia do pozície vhodného partnera, lebo si v nich môžete byť istí, že po jeho boku vás bude čakať stabilný vzťah. Musia si však byť vo svojich citoch istí, a až vtedy sa svojej lásky nevzdajú za žiadnych okolností. Býk sa preto radí medzi jedno z najlepších znamení pre dlhodobý a stabilný vzťah.

Foto: pixabay.com

PANNA

Ľudia narodení v znamení Panny zvádzajú decentne a nenápadne, pričom ich prieberčivosť im bráni v tom, aby striedali sexuálnych partnerov, čo je určite veľkým pozitívom. Uprednostňujú slušný vzťah, ktorý by vyústil až do založenia rodiny. Ak preto Panna nájde osobu, ktorá presne vyhovuje všetkým im požiadavkám, sú jej verní po celý život.

KOZOROŽEC

Kozorožec je mimoriadne ambiciózny, ctižiadostivý, zodpovedný s reálnym pohľadom na svet. Vo vzťahu má na svojho partnera vysoké požiadavky, a preto si môžete byť istí, že ak si vybral práve vás, budete pre neho tou pravou láskou. I keď Kozorožci pred vzťahom viac premýšľajú nad kariérou, aj z tohto hľadiska môžu byť pre vás dobrým partnerom kvôli finančnému zabezpečeniu. Okrem toho majú praktické zmýšľanie a veľmi dobre si uvedomujú, že nikto nie je dokonalý a preto ľudí prijímajú takých, akí sú. Nesnažia sa svojho partnera ani meniť, čo je vo vzťahu veľmi dôležité.

Pozri aj: Fotografie opustených detí PRED a PO adopcii s vami zamávajú. Takto to vyzerá, keď nájdu milujúcu rodinu

Lucy, vanityfair.it

0
Komentovať (0)

Dnes by ste nemali premeškať: