Tieto 4 znamenia zverokruhu chudnú najrýchlejšie. Tajomstvo spočíva v tejto jednej veci

Lucia Mužlová Zdravie

Aj vy si občas v skupine kamarátok pripadáte ako exemplárny prípad, ktorému sa nedarí schudnúť? Ak priberiete aj z čistej vody, možno za to nemôže nesprávne stravovanie alebo málo pohybu. Pokojne to hoďte na znamenie zverokruhu. 

Foto: pixabay

To, v akom znamení sme sa narodili ovplyvňuje mnohé sféry nášho života. Od šťastia, cez lásku, zdravie, tak aj so zdravím súvisiace chudnutie. Každé znamenie ovplyvňujú určité charakterové črty a znaky, ktoré naozaj môžu vašej postave uškodiť, alebo naopak pomôcť. Vezmite si už len takú vec, že ak ste sa nenarodili ako vytrvalec, pravidelná pohybová aktivita štyrikrát do týždňa asi nebude to pravé orechové pre vás.

Ktoré znamenia ale chudnú najrýchlejšie? Patríte k nim aj vy? Toto sú šťastní víťazi lotérie.

Vodnár

Foto: pixabay.com

Od prírody veľmi zvedavé znamenie. Všetko, čo je cudzie ich láka ako magnet. Aj preto sa neboja vyskúšať rôzne diéty, nové športové aktivity a aj exotické kuchyne, ktoré môžu byť taktiež niekedy kľúčom k úspešnej strate kilogramov. Ak by mali dookola jesť tie isté maškrty, unudili by sa na smrť. Preto v ich chladničke nenájdete pravidelne rovnaké dobroty. Nadváhou trpia len zriedkavo a milujú pohyb. Ak sa koná nejaká športová udalosť, sú prví v rade. Taktiež sa neboja nahlásiť na kurz zumby, ktorý už je v plnom prúde. Táto nebojácnosť a túžba po nových veciach ich ženie vpred.

Blíženci

Foto: pixabay

Tajomstvo tohto znamenia spočíva v tom, že blíženci nikdy neobsedia na stoličke dlhšie ako pár minút. Pohyb majú v krvi a stále musia vykonávať nejakú činnosť. Leňošenie v posteli alebo na gauči, či dlhé vyspávanie, to vôbec nie je pre nich. Diéty držať nemusia, čím sa vyhnú prípadným zdravotným problémom. Keďže sú ale stále v pohybe, diétu im nakoniec ani netreba. Všetky kalórie spália počas dňa. Okrem toho, majú veľmi dobrý metabolizmus a teda spaľovanie funguje na jednotku. Ďalšia a veľmi dôležitá charakterová črta je, že sú to veľmi spoločenskí ľudia. Keď s nimi sadnete k jednému stolu vedzte, že obed alebo večera bude trvať hodiny. To, že jedia pomaly, jedlo si vychutnávajú, veľa rozprávajú a smejú sa spôsobuje, že nepriberajú tak rýchlo ako ľudia, ktorí na jedenie jednoducho nemajú čas, jedia nepravidelne a rýchlo.

Panna

Foto: pixabay

Tajomstvo tohto znamenia spočíva v precíznosti a puntičkárstve. Aj keď sa to niekomu môže zdať zvláštne, pannám to vyhovuje. Keď majú veci pod kontrolou, cítia sa bezpečne a nohami pevne na zemi. Vedia presne čo robia. Poznajú zloženie svojho jedla, vedia, že majú prijímať veľa bielkovín, sacharidy aj tuky, vedia si dobre zrátať kalórie a potom aj ďalší výdaj energie, ktorý je potrebný. Pokiaľ ide o diétu, presne vedia, čo funguje a čo nie. Ak máte takéhoto človeka vo svojom okolí, poproste ho o fitness plán, ktorý pre vás rád zostaví. Čo je však mínus, panny občas pod záťažou všetkých povinností zabúdajú na jedlo. To môže časom uškodiť práve ich metabolizmu.

Škorpión

Foto: pixabay

Toto znamenie myslí veľmi racionálne, no zároveň aj radikálne. Či je to správne, na to nech si odpovie každý sám. Toto znamenie neváha a pustí sa aj do tej najprísnejšej diéty, či dokonca hladovky. Tvrdohlavosť ho poháňa a dovoľuje mu vytrvať. Pre Škorpióna nie je problém držať pôst aj niekoľko dní. Podobné pravidlá platia u tohto znamenia aj čo sa týka športu. Zumba a pilates sú ideálnou voľbou. Ak sa jedná navyše o nejaký šialenejší tip športu, o to lepšie. O svojej sebadisciplíne vie všetko. A navyše, nikdy sa nevzdáva. Preto, keď si zaumieni že schudne a naberie svalovú hmotu, urobí všetko preto, aby to dosiahol.

Pozri aj: Zuzana Fialová si nechala moderne prerobiť svoj byt. Toto je inšpiratívny detail, ktorý budete chcieť mať doma aj vy

Lucia M, bunte.de

0
Komentovať (0)