Tieto dámy podstúpili tie najkrajšie premeny svojho života. Podľa fotografií „predtým“ a „potom“ nebudete veriť, že sa jedná o tú istú osobu!

Mnoho ľudí na sociálnych sieťach si myslí, že fotografie žien po premene sú upravené v špeciálnych programoch a teda takýmto premenám veľmi nedôverujú. Make-up umelec z Ruska sa rozhodol urobiť premeny, ktoré uverejnil bez akýchkoľvek úprav. Žiadna žena nie je bezchybná, no pri niektorých premenách budete naozaj šokovaní.

Je pravda, že aj svetlo a uhol dokážu urobiť veľa, no to nič nemení na tom, že tieto premeny sa naozaj podarili. Nájdu sa však aj takí, ktorým sa zdá, že dámy vyzerali bez make-upu lepšie. Ku ktorej skupine sa prikloníte vy?

Anti-age makeup. 👄 I'm in Miami this month so you can make an appointment for makeup and/or hairstyle by me. Booking by email: [email protected] #beforeandafter #makeover #makeup #hairstyle by #vadimandreev #lifting #miami #beach #макияж #прическа #вадимандреев #майами #лифтинг #antiage #доипосле #преображение

A post shared by Vadim Andreev (@vadimandreevmakeup) on

Pozri aj: Zo škaredého káčatka sa stala bohyňa! Keď uvidíte, ako premenili túto ženu, ktorá sa nestrihla niekoľko rokov, nebudete veriť, že ide o tú istú osobu

zdroj: babskeveci.sk (Lucia M.)

Zadajte Váš e-mail, a my Vám pošleme elektronickú knihu ZDARMA!


Komentáre

komentárov