Tieto maličké deti hladovali v zamknutom byte celých 9 dní po tom, čo ich matka odišla s milencom na dovolenku. Príbeh sa skončil tragédiou, akú by nechcel zažiť nikto z nás

Monizz Ešte viac

Krkavčia matka, ktorá sa vo svojej rodine postarala o tragédiu ako z najstrašnejšieho hororu, mala len 20 rokov. S milencom odišla takmer na dva týždne z domu a v byte zamkla dve deti. Najmladší chlapec mal len 23 mesiacov.

east2west

Vladislavu Podchapko zatkli po tom, čo v jej byte našli deti vyhladované na smrť. Dvojročnú dcéru Annu a 23-mesačného syna Danila zamkla v byte a s pokojným svedomím odišla na dovolenku so svojím milencom. Deti sa nevedeli dostať k potrave, nevedeli zavolať záchranu, ani si nijako inak pomôcť. Mladšieho chlapčeka stál tento zážitok život.

east2west

Horor v byte

Otrasný skutok sa stal v Kyjeve na Ukrajine. Susedia na polícii nahlásili, že deti v byte plačú a kričia, no napriek tomu nik nezasiahol a nedobíjal sa do bytu. Kým sa tak stalo, v byte našli policajti dve deti v bezvedomí. Chlapček zomrel na vyhladovanie a dievčatko ležalo v bezvedomí, vysilené a veľmi choré. V miestnosti bolo len niekoľko obalov od sladkostí.

east2west

Na otrasnom videu, ktoré zverejnila ukrajinská polícia, vidieť rozťahovaciu pohovku, na ktorej mali spať obe deti, porozhadzované oblečenie, a čo je najhoršie, steny doškriabané od nechtov.

Televízor a kanvica na varenie vody sú položené na stoličke, v detskej taške je množstvo plienok. Po nájdení vyhladovanú Annu okamžite previezli do nemocnice.

east2west
east2west
east2west

Dievča bolo vyčerpané a veľmi slabé,“ povedala ošetrujúca lekárka. „Ihneď sme jej začal intravenózne podávať výživu. Jej stav je vážny, no môžeme povedať, že je mimo ohrozenia života. Začali sme jej dávať malé množstvá pevnej stravy,“.

east2west

Matka detí bola po príchode domov zadržaná a čelí osemročnému trestu odňatia slobody za zanedbanie starostlivosti o dieťa.  Pri konfrontácii s políciou sa vyjadrila: „Nevedela som, že deti môžu zomrieť.

east2west

Existujú nepotvrdené hlásenia, že susedia volali políciu, ktorá však na ich výzvy neodpovedala. Zamknutým deťom sa nedostalo žiadnej pomoci a celá Ukrajina je z ohavného činu šokovaná. Situácia je o to mätúcejšia, že Vladislava sa na sociálnych sieťach pýši fotografiami svojich detí, ktorým zanecháva srdcervúce odkazy. Zverejňuje fotografie, na ktorých sú obe detičky šťastné a veselo popíjajúce malinovku, jašiace sa a vysmiate.

east2west

Matka, ktorá svoje deti nechala vyhladovať na smrť, môže na sociálne siete vyhadzovať fotky so slovami „miláčikovia, moje lásky, milujem vás“. Jej reputácii to však už nepomôže a s najväčšou pravdepodobnosťou skončí za mrežami.

Pozrite si zábery z bytu hrôzy, ktoré zverejnila ukrajinská polícia. Deti na týchto miestach prežili najhoršie chvíle svojho života.

https://www.youtube.com/watch?v=4fTb6w2iM-U

zdroj: babskeveci.sk (Monika), mirror.co.uk

0
Komentovať (0)

Dnes by ste nemali premeškať: