Tieto šaty zatienili odovzdávanie Oscarov z toho najlepšieho dôvodu. Herečka tvrdí, že by sa v nich nechala aj pochovať

Lucia Mužlová Móda

Nestáva sa pomerne často, aby šaty na červenom koberci zatienili veľkú šou, akou je napríklad aj odovzdávanie prestížnych filmových ocenení Oscar. Kultúrny svet včera zažil ďalší ročník ocenení, no ako každý rok, ani tento sa nezaobišiel bez kuriozít. Dnes internet valcujú šaty.

Herečka a komička Tiffany Haddish vyšla na pódium v šatách, v ktorých sa ukázala na verejnosti najmenej už dvakrát. Ak by ste chceli odhadnúť ich cenu, najskôr by ste mali vedieť, že pochádzajú z dielne slávneho Alexandra McQueena. Stáli viac ako 40-tisíc dolárov, čo je v prepočte na eurá niečo nad 33- tisíc.

Na tom, že si žena oblečie dvakrát tie isté šaty, nič nie je. Pokiaľ nie ste holywoodska hviezda, vtedy je to považované za obrovské faux pas. “Všetci mi hovorili, že si ich nemám obliekať,” hovorí herečka. “Za tieto šaty som však zaplatila majland a dokonca viac ako za niektoré svoje pôžičky.”

https://www.instagram.com/p/Bf8FM0JhyvR/?tagged=tiffanyhaddish

Vraj by si ich obliekla kamkoľvek, aj na vlastnú svadbu, pohreb, oslavu… “Ak umriem, chcem byť pochovaná v týchto šatoch. Dúfam len, že nepriberiem. Ale ak áno, zakryte moje obrovské telo týmito šatami.”

Neskôr sa herečka prezliekla a pózovala v iných šatách. Tie si obliekla na počesť svojho otca, ktorý umrel minulý rok.

Pozri aj: Doma som mala veľa vecí, ktoré som cez internet dostala úplne zadarmo. Na týchto stránkach si ich môžete objednať aj vy

Lucia M., indy100.com

0
Komentovať (0)

Dnes by ste nemali premeškať: