Tieto topánky sú horúcim trendom tejto zimy. A už len dva dni ich kúpite v zľave, kde ušetríte aj viac ako 30€

Michal Blaško Nakupovanie

Máme tu pre vás ďalšie zaujímavé tipy. Po tipoch na obliečky či vychytávkach do domácnosti sme si dnes posvietili na módne trendy a vybrali sme topánky na túto zimu. Na stránke bibloo.sk si od dnes do stredy 15.11. môžete uplatniť pri nákupe exkluzívny kupón na 20% zľavu a ušetriť tak viac ako 30 € za nákup. 

Pre viac inšpirácii na trendy topánky na zimu môžete kliknúť na tento link. Ak sa Vám niektoré zimné topánky zapáčia, určite využite akciový kód BOOTS20, vďaka ktorému získate až 20% zľavu.

TIP: Ako uplatniť zľavový kód BOOTS20?

Ak sa náhodou rozhodnete pre nákup v internetovom obchode bibloo.sk, nezabudnite si uplatniť zľavový kód BOOTS20, vďaka ktorému získate 20% zľavu na zimné topánky. Zľavu si môžete uplatniť v košíku, kde do okienka, v ktorom je napísané „zadajte kód voucheru“, napíšete „BOOTS20“ a kliknete na tlačítko „POUŽIŤ“.

Podobné tipy na zaujímavé výrobky vám budeme prinášať častejšie a denne pre vás prejdeme všetky internetové obchody a nájdeme tú najlepšiu cenu. Taktiež vám budeme pravidelne prinášať zľavové kupóny, aby ste pri nákupoch v rôznych internetových obchodoch minuli čo najmenej peňazí. Viac zliav nájdete tu.

0
Komentovať (0)

Dnes by ste nemali premeškať: