Tieto ženy sú podľa mužov tie najpríťažlivejšie, zhodujú sa jednoznačne

Kristína Hagarová Ja žena

Foto: Instagram (tripp)

Veľa žien sa hanbí za svoju postavu a aj za svoje tvary. Keď má niekto kyprejšiu postavu, spravidla sa občas stane, že ju chce zakrývať alebo sa snaží za každú cenu zhodiť.

Ženy, určite vám však nepovieme novinku, keď vám povieme, že existuje naozaj ohromné množstvo mužov, ktorí priam milujú ženy, ktoré “je za čo chytiť”. Samozrejme, každý má iný vkus, no portál Brightside však informoval o niekoľkých dôvodoch, prečo muži milujú kypré tvary.

Nehanbia sa poriadne najesť

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Tabria Majors (@tabriamajors) on

Spoločné jedenie považujú mnohé páry za jednu z najobľúbenejších činností. Mnohým ľuďom sa preto páči, keď sa môžu so svojím partnerom najesť bez toho, aby riešili množstvo či počet kalórií. Zamyslite sa nad tým.

Objatie a túlenie

Existuje veľmi veľa mužov, ktorí sa radi túlia a maznajú. Práve tu majú dievčatá s krivkami veľkú výhodu. Muži ich môžu pokojne objať a túliť sa k nim, koľko len chcú a mnohým sa to ešte aj veľmi páči.

Zábavné povahy

 

View this post on Instagram

 

A post shared by ROBBIE TRIPP™ (@tripp) on

Existuje jeden všeobecný stereotyp, ktorý často hovorí o tom, že ženy s krivkami si dokážu zo seba oveľa viac uťahovať a neboja sa zasmiať sa aj samy na sebe. Samozrejme, nebýva to pravidlom, ale často to býva tak a v chlapoch pohľad na ženu s krivkami skutočne vzbudzuje pocit, že a dobre zabavia.

Muži milujú krivky

Prsia, boky, zadok, bruško. To všetko sú veci, ktoré chlapov naozaj priťahujú. Jasné, existuje aj niekoľko mužov, ktorí milujú až príliš štíhle ženy a všetko je vec vkusu, ale určite si môžete byť istá, že muži majú krivky skutočne v láske.

Sebavedomé a vyrovnané

 

View this post on Instagram

 

A post shared by t a r a l y n n (@taralynn) on

Hoci sa niektoré ženy snažia zakrývať svoje prednosti, ženy, ktoré sú hrdé na svoje krivky a vedia ich nosiť, sú pre mužov priam neuveriteľne atraktívne. Zdravé sebavedomie a zvládanie nepríjemných situácií je k tomu už len príjemným bonusom.

Sú starostlivé

Vo všeobecnosti sú ženy väčšinou veľmi starostlivé, avšak muži považujú kypré ženy za oveľa milujúcejšie a starostlivejšie. Ukázalo sa taktiež, že takéto ženy trávia so svojím partnerom oveľa viac času a že majú výrazné materinské sklony.

18
Komentovať (0)

Dnes by ste nemali premeškať: