7 geniálnych návodov pre všetky ponáhľajúce sa ženy, ktoré si chcú ráno vytvoriť krásny účes za menej ako 5 minút!


Medzi nami ženami si nemusíme klamať a veľmi dobre vieme, že množstvo stretnutí alebo spoločenských udalostí stíhame na poslednú chvíľu. V prípadoch, keď už nie je času nazvyš vám pomôže týchto zopár nápadov na perfektnú frizúru. Vyzerajte sviežo a upravene aj keď sa v skutočnosti cítite ako po zabehnutí maratónu a na schôdzku ste dorazili v poslednej minúte.

7 rafinovaných trikov pre prípady časovej tiesne ale aj vo chvíľach, keď nechcete márniť čas riešením svojho účesu si zamilujete. Keď vám dôjdu nápady, čo s vlasmi, spomeňte si na nasledujúce rady.

takprosto.cc

Ak si vlasy obvykle žehlíte a momentálne na to nemáte čas alebo sa vám neposlušne stáčajú, najlepším nápadom je im k tomu ešte viac dopomôcť. Vlasy si nerozčesávajte, jemne ich prehrabnite prstami alebo ich zľahka prečešte hrebeňom so zúbkami naširoko. Následne si pomocou kulmy „ledabolo“ natočte hrubšie pramene od stredu vlasov a jemne pretraste.

takprosto.cc

Aj keď máte vlasy obyčajne nadýchané, nie vždy si ich stihnete pred danou udalosťou umyť a vlasy tak strácajú na objeme a sú akoby unavené. Po tom, čo si vlasy zopnete do klasickej gumičky si chvost zdvihnite a z jeho spodnej strany ho podporte sponkami. Vlasy spustite späť a ešte raz ich pevnejšie zatiahnite. Rozdiel je hneď viditeľný.

takprosto.cc

Tento trik vám spočiatku možno zaberie viac ako 5 minút, no po čase získate prax a pletenie vrkôčikov vám pôjde od ruky. Stačí si vlasy rozdeliť do niekoľkých sekcií, následne z nich zapliesť vrkoče a potom ich po celej ich dĺžke vyžehliť. Žehličkou prechádzajte pomaly a poriadne ju stlačte. Po rozpustení vlasy nerozčesávajte, môžete ich zafixovať lakom na vlasy. Jednoduché, elegantné a navyše to zväčší objem vlasov.

takprosto.cc

Ďalší trik najmä pre ženy s jemnými alebo riedkymi vlasmi. Večer alebo niekoľko hodín pred tým, ako chcete vyraziť si vlasy stočte do gumenej čelenky. Potom ich už len rozpusťte a pomocou laku na vlasy zafixujte.

takprosto.cc

Tento jednoduchý spôsob úpravy vlasov budete milovať. Pekne zväčší objem vlasov aj u žien, ktoré nemajú práve najbujnejšiu hrivu. Namiesto klasického chvosta si vlasy rozdeľte na 2 časti. Hornú polovicu zopnite do gumičky a so spodnou postup zopakujte. Jednoduché a efektné, čo poviete?

takprosto.cc

Ak snívate o ofine ale nechcete sa nechať ostrihať, môžete si vytvoriť takzvanú falošnú ofinu. Vlasy si zopnite do gumičky a koniec vlasov si rovnako, ako na obrázku preložte cez čelo. V prípade potreby si končeky prežehlite a skvelá zmena aj bez strihania je na svete.

takprosto.cc

Vlasy ako od mora? Jednoducho si po umytí vlasov naneste na končeky gél alebo tužidlo a pomocou nástavca na féne ich následne vysušte. Dosiahnute jemne nedbalý účes, ktorý z vás urobí rozkošnú krásku.

takprosto.cc

Rôzny spôsob snatočenia vlasov na kulme vytvára rozličný vzhľad kučierok. Vytvorte si tak zakaždým iný účes pomocou jediného nástroja. Ktorý tip je váš obľúbený?

Využite tieto rady a pôsobte ako kráľovná účesov. Každý deň iná, no rovnako štýlová.

Pozri aj: Myslela si, že na čele má obyčajnú pigmentovú škvrnu. Ak vás od opaľovania neodradia tieto šokujúce fotografie, tak potom už nič!

zdroj: babskeveci.sk (Jana L), takprosto.cc

Viac skvelých návodov nájdete TU.


Komentáre

komentárov