To, čo urobil ženích pri oltári, by rozdýchala len máloktorá nevesta. Reakcia ľudí na seba nenechala dlho čakať

Foto: unsplash

Svadba býva tým najšťastnejším dňom dvoch zamilovaných ľudí. Hoci sa často stáva, že nebýva podľa predstáv, nakoniec je to vždy len o láske.

Najnovšie sa však na internete objavilo video, ktoré sa stalo virálnym práve pre maličkosť, čo urobil ženích pri oltári. Ako uvádza portál Daily Mail, na TikToku ho zdieľala práve nevesta. Taylor Loren sa podelila o niekoľko záberov zo svojej svadby pred štyrmi rokmi a ako uvádza bol to podľa nej najdôležitejší okamih jej života.

Gesto, ktoré by nahnevalo každú nevestu

Jej manžel Russell sa na ňom šťastne pozerá na nevestu, keď ju videl, že kráča po uličke. O malú chvíľu však siahol do vrecka a skontroloval telefón. “Pred štyrmi rokmi som kráčala k oltáru, aby som sa vydala za svoju životnú lásku. Bol to jeden z najdôležitejších a najemotívnejších okamihov nášho života. A môj manžel urobil tú najromantickejšiu vec. Skontroloval telefón.”

@taylortokshusband of the year 😂 (yes I walked down the aisle to Kanye, RIP KIMYE) ##weddingtiktok ##marriage♬ original sound – taylor loren

Video video má už viac ako 2,3 milióna pozretí, pričom mnohí ľudia sú z jeho správania pobúrení. Tvrdia, že je to nevkusné, hrubé a že by mala požiadať o rozvod. Niektorí ľudia sa však podelili so svojimi príhodami. Jedna dokonca tvrdí, že sa im počas obradu zapol alarm. Manželia sú však stále spolu a z tohto zážitku si uťahujú.

0
Komentovať (0)

Dnes by ste nemali premeškať: