To, v akej pozícii spia ženy, o nich hovorí skutočne veľa. Výsledky vášho spánku vás prekvapia


Každý má svoju obľúbenú polohu spánku, bez ktorej by sa do tohto obľúbeného stavu nevedel dostať. Niekto spí na chrbte, niekto na boku, iný si zas nevie predstaviť spať inak, ako na bruchu. Tento článok však bude o polohách spánku, ktoré obľubuje nežné pohlavie. Spánok o ženách napovie skutočne mnoho. To, či spíte uvoľnene ako bábätko, alebo zas opačne – úplne stuhnuto, odhaľuje množstvo tajomstiev, o ktorých ste možno ani nevedeli.

Potrebujete niečo objímať?

Ak spíte a potrebujete niečo držať či objímať, ste dôverčivá osoba, ktorá je k ostatným ľuďom úplne otvorená. Patríte medzi priateľov, ktorým všetci ostatní dôverujú a preto môže vaše rameno často prijímať slzy ostatných, keď sa vám potrebuje niekto vyrozprávať v ťažkých chvíľach.

Squarespace
Squarespace

Kmeň

Poloha kmeňu (angl. log) sa v rebríčku obľúbenosti zaraďuje na druhé miesto s asi 15% ľuďmi. Tie ženy, ktoré spia naboku s vystretými nohami, sú väčšinou veľmi spoločenské a nekonfliktné. Poväčšine sa jedná o najobľúbenejších členov partie. Taktiež sú veľmi dôverčivé, čo môže prerásť až do menšej naivity.

spanok (1)
workouttrends.com

Pokračovanie na ďalšej strane..

Viac článkov o zdraví nájdete TU.


Komentáre

komentárov

'); // za telo článku vlož sitelement zónu //content_block.insertAdjacentHTML('afterend',''); // zavolaj sitelement async script //(function(d, t) { var g = d.createElement(t), s = d.getElementsByTagName(t)[0]; g.src = 'https://ad.sitelement.sk/www/delivery/asyncjs.php'; s.parentNode.insertBefore(g, s);}(document, 'script')); }]); _adform.push([vastOrPmpId+'.pmp.success', function() { // použi na testovanie //console.log('great success!'); }]); _adform.push([vastOrPmpId+ '.ad.ready', function() { // použi na testovanie //console.log('ad is ready'); }]); })(window, document, (Adform = window.Adform || {}));