Tohto muža by chcela doma každá! Otec troch detí opísal, ako vyzerá deň jeho manželky a jeho slová zdieľajú tisíce

Gabriela Kinčoková Ešte viac

Foto: instagram (dadmumofficial)

Byť ženou, manželkou a matkou je veľmi ťažké. Hŕba povinností a starostí, ktoré sa každý deň valia však strieda láska od rodiny a každodenné šťastie. Najviac si však žena v tejto situácii cení podporu a vďaku od najbližších. Na internete sa objavil krátky a veľmi stručný opis dňa jednoduchej ženy, ktorá žije pre svoju rodinu. Na tento opis reagovalo niekoľko tisíc ľudí po celom svete.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Brad Kearns (@dadmumofficial) on

Brad Kearns je mladý otec, spisovateľ a manžel. So svojou ženou Sarah majú troch synov. Brad sa venuje písaniu svojho blogu na sociálnej sieti. Nedávno pridal príspevok o tom, ako vyzerá deň jeho manželky. Jeho čitatelia si po prečítaní urobili naozaj rôzne názory. Brad na svoj blog DaDMum napísal:

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Brad Kearns (@dadmumofficial) on

„Dnes bol v práci ťažký deň. Máme mesačné stretnutie s vrcholovým manažmentom. Musím cestovať 5 hodín vlakom tam a späť. Keď tam prídem budem musieť vykonávať náročné úlohy. Celý deň budem musieť sedieť a viesť dôležité rozhovory. Čo však robí moja žena? Nič zvláštne. Jediné, čo musí urobiť je zobudiť našich dvoch chlapcov, obliecť ich, nakŕmiť a popritom sa starať ešte o toho najmenšieho. Potom ich zoberie a nechá ich vyblázniť sa v parku, kde sa aspoň trochu vyčerpajú.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Brad Kearns (@dadmumofficial) on

Stačí zbaliť veci, pripraviť jedlo a dať deti do auta. Počas prechádzky ich bude musieť znovu nakŕmiť pretože sú to deti. V náručí bude mať toho najmenšieho a zvyšných dvoch bude musieť hojdať a baviť ich, aby sa nenudili. Príde domov a bude musieť variť obed. Predpokladám, že deti nebudú chcieť jesť. Potom si sadne a bude sa snažiť odpočívať a nakupovať na internete. To je teda život. Je ťažké ísť s tromi deťmi do supermarketu. Po obede budú chcieť jazdiť na bicykli, skútroch a budú behať hore dole.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Brad Kearns (@dadmumofficial) on

Ona bude opäť kŕmiť Teddyho. V popoludňajších hodinách deti opäť ožijú a ona bude musieť dávať pozor, aby neublížili svojmu bratovi. O piatej mi zavolá kde som a čo robím. Počas toho sa budú chlapci blázniť a Teddy bude chcieť ísť na ruky a znovu bude chcieť jesť. S najväčšou pravdepodobnosťou jej len napíšem „Zavolám ti neskôr“. O hodinu začne variť večeru, chlapci všetko zjedia a uloží ich spať. To všetko stihne za hodinu a dokonca jednou rukou, pretože v druhej drží Teddyho. Po celom dni mi znovu zavolá a spýta sa, kde som. Bude unavená a jediné, po čom bude túžiť je šálka čaju a sprcha. Domov prídem 19:30. Sarah bude sedieť vedľa postieľky, pretože Teddy nebude vedieť zaspať. Vždy povie „otec ťažko pre našu rodinu pracuje“. Ako hovorím, mal som ťažký deň. Ďakujeme pani DaDMumová za všetko čo pre nás robíte,“ napísal na sociálnu sieť Brad Kearns.

Po prečítaní tohto príspevku si všetky mamy a ženy na svete zaslúžia veľké ĎAKUJEME!

adme.ru
0
Komentovať (0)