Toto 15-ročné dievča inšpiruje milióny žien z celého sveta. Napriek tomu, že nemá dokonalú postavu, dokáže naozaj úžasné veci


Na internete sa objavilo video, kde mladá, len 15- ročná Lizzy Howell robí piruety. Dokonca ich zvládla až 11 za sebou. Ako môžete vidieť, Lizzy nemá dokonalú postavu a celý svoj život bola terčom posmechu od svojich rovesníkov. To nemení nič na tom, že sme sa do nej zamilovali a myslíme si, že je naozaj úžasná.

Ja, ako žena, zdieľam jej obrovské nadšenie! Lizzy inšpirovala už mnoho žien po celom svete a namiesto posmechu si vyslúžila skôr poklonu. Na „vtipné“ a urážajúce komentáre k svojej postave sa snaží reagovať s pozitívnym prístupom a ako sama hovorí, stereotypy sú na to, aby sa ničili.

Pozrite si, ako brilantne urobila 11 piruet za sebou.

Okrem baletu sa Lizzy venuje aj jazzu a celkovo má v sebe obrovskú vášeň pre umenie a najmä tanec.

turning monday¿ #ballet#turn#balletdancer#dancer#foutte

A video posted by Lizzy ?? (@lizzy.dances) on

Je to normálne 15 ročné dievča, no predsa je len v niečom špeciálna.

☄️

A photo posted by Lizzy ?? (@lizzy.dances) on

Ide si za svojim snom a nikdy sa nevzdáva. Samozrejme aj ona má občas zlý deň, prípadne si nejakú hlúpu poznámku vezme k srdcu, veď má predsa 15 rokov, čo je vek, kedy každá žena, každé dievča všetko prežíva inak.

happy national dance day part dos. thank you @vicvosh for throwing an amazing dance party!❤️

A photo posted by Lizzy ?? (@lizzy.dances) on

thank you for 22k! great surprise at my first day at nycda??

A photo posted by Lizzy ?? (@lizzy.dances) on

merry christmas from my leg to yours ❤️?❤️

A photo posted by Lizzy ?? (@lizzy.dances) on

Je však vzorom pre mnohé z nás, pretože sa nehanbí za svoje telo a dokáže to, o čom by si možno niekto myslel, že so svojou postavou nedokáže.

Nás si Lizzy získala, a čo vás?

„Budete musieť pracovať dvakrát toľko ako ostatní, ale nakoniec to stojí za to, dokázať kritikom, že sa mýlia. Robe to, čo máte radi a nedovoľte niekomu, aby vám v tom bránil“. Toto sú slová len 15-ročného dievčaťa a ja nemám slov. Lizzy odkazuje všetkým svojim fanúšikom, aby sa snažili nájsť zmysel života, tak ako ona. Jej vôľa a láska k tancu je veľmi inšpiratívna.

zdroj: babskeveci.sk (Lucia M.)

horoskop-april

Komentáre

komentárov