Toto je 15 najkrajších žien sveta podľa časopisu People. Kto získal titul kráľovnej krásy už po štvrtýkrát?


Krása je samozrejme veľmi subjektívna, a to, ako ju vnímame, je len na nás. Niekoho ohúri žena, ktorá má perfektný make-up, účes a odev, inému zas imponujú prirodzene pekné črty tváre. Niekto hľadá krásu v ľudskom vnútri a spája sa mu s charakterom človeka, iní zas považujú za krásnu osobu toho, koho milujú. Aj keď sú naše preferencie rôzne, časopis People každoročne vyhlasuje najkrajšiu ženu, ktorá si tento titul zaslúži vďaka svojej kráse i charizme. Kto sú slávne ženy, ktoré sa objavili na vrchole tohto rebríčka?

Časopis People sa každoročne podujme vyhlásiť najkrajšiu ženu. Niektoré z nich sa dokonca v tomto rebríčku objavili aj viackrát a istotne si to aj zaslúžili. Prinášame vám prehľad najkrajších žien  vyhlásených týmto magazínom od roku 2000 až po súčasnosť. Ktorá zo žien si podľa vás toto prvenstvo najviac zaslúžila?

Julia Roberts (2000, 2005, 2010)

#juliaroberts

A post shared by Julia Roberts (@juliaroberts281067) on

Oscarová herečka, ktorá sa preslávila ako Pretty Woman, mala prvenstvo medzi najkrajšími ženami až trikrát. Časopis People ju zaradil do rebríčka aj vďaka jej oslnivému úsmevu a my môžme len skonštatovať, že si to právom zaslúžila.

Catherine Zeta-Jones (2001)

Rok po Julii na pomyselný trón krásy časopisu People zasadla jej anglická herecká kolegyňa. Očarujúca tmavovláska je aj v dnešnej dobe považovaná za jednu z najkrajších herečiek. Jej manžel, Michael Douglas, môže byť na svoju ženu právom hrdý.

Nicole Kidman (2002)

i cannot comprehend the beauty… 🌸❤️ • #nicolekidman

A post shared by Nicole Mary Kidman (@lovesnicolekidman) on

Ktovie, či za krásu tejto svetlovlasej herečky vďačíme aj jej austrálskym koreňom. Isté však je, že jej modré oči a porcelánová pleť z nej robia výnimočnú ženu.

Halle Berry (2003)

Má na konte cenu Emmy, Zlatý glóbus a dokonca i Oscara. K tomu jej pribudol titul kráľovná krásy, ktorý si sympatická tmavovláska vyslúžila v roku 2003.

Jennifer Aniston (2004, 2016)

💓 • • • • #jen #jenniferaniston #beauty #faniston #mom #love #idol #queen

A post shared by Justifer❤️ (@faniston.theroux) on

To, že bola Jennifer vyhlásená za najkrajšiu ženu s odstupom 12 rokov len dokazuje, že zreje do krásy. Seriálová Rachel, ako sa nám vryla do pamäte, je nielen krásna, ale i charizmatická žena s iskrou.

Angelina Jolie (2006)

Čo by to bol za rebríček krások, keby by v ňom nefigurovala i nádherná Angelina Jolie?

Drew Barrymore (2007)

Pre mnohých je táto herečka krajšia z roka na rok. Od jej ocenenia magazínom People síce uplynulo už 9 rokov, Drew však svojou prirodzenou krásou očaruje dodnes.

Kate Hudson (2008)

Dcéra slávnej herečky Goldie Hawn je známa najmä vďaka svojím hereckým úloham, v ktorých bežne stvárňuje blond krásky. V roku 2008 jej prvenstvo v rebríčku krásy len potvrdilo šarm matky dvoch detí.

Christina Applegate (2009)

💖💖💖 #christinaapplegate #1980s #1990s

A post shared by corey haim ✨ (@darlingbabyhaim) on

Herečku možno poznáte z kultového seriálu Ženatý so záväzkami, kde stvárňovala Kelly Bundovú.

Jennifer Lopez (2011)

Talentovaná speváčka, herečka, tanečnica a módna návrhárka si na konto pripísala titul kráľovnej krásy v roku 2011.

Beyonce (2012)

A post shared by Beyoncé (@beyonce) on

V súčastnosti už trojnásobná matka má nielen jedinečný hlas, silnú kariéru a perfektnú postavu. Je skvelou tanečnicou a vidieť sme ju mohli aj vo filmoch. Má na konte milióny dolárov a od roku 2012 aj titul krásy vďaka magazínu People.

Gwyneth Paltrow (2013)

#tbt to my amazing partner @smartwater for working with me on a sparkling celebration to help launch #goopGIFT 💧💙

A post shared by Gwyneth Paltrow (@gwynethpaltrow) on

Rok 2013 Gwyneth priniesol prestížne ocenenie. Talentovaná herečka zažiarila v mnohých známych filmoch. V súčasnosti sa venuje i písaniu kníh.

Lupita Nyong’o (2014)

When inner & outer beauty collide creating the most beautiful glow 💫@lupitanyongo

A post shared by Allison Marks Skincare (@alli.marks) on

Lupita zažiarila v roku 2013, kedy získala Oscara za najlepšiu herečku vo vedľajšej úlohe vo filme 12 rokov otrokom. O rok neskôr jej svoje uznanie vzdal i časopis People a vyhlásil ju za najkrajšiu ženu.

Sandra Bullock (2015)

Blízko ku kráľovnej krásy mala Sandra už vo filme Miss špeciálny agent. V roku 2015 jej krásu potvrdilo i prestížne ocenenie.

Julia Roberts (2017)

Áno, aj tento rok bolo ocenenie prisúdené večne krásnej Julii!

Ktorá z krások je vašou favoritkou? Podeľte sa s nami o váš názor v komentároch.

Pozri aj: Toto je dôvod, prečo francúzske deti nemávajú záchvaty zlosti a nehádžu sa o zem! Toto robia francúzsky rodičia inak a my by sme si mali brať príklad

zdroj: babskeveci.sk (Jana L) ofigenno.com


Komentáre

komentárov