Toto je dôvod, prečo princ William nechcel tretie dieťa. Ukazuje sa, že v kráľovskej rodine nejde všetko celkom hladko

Monizz Ešte viac

Domnienky o ďalšom tehotenstve vojvodkyne Catherine sa začali šíriť ešte v čase, kedy zrušila návštevu v detskom centre v Londýne. Krátko na to kráľovská rodina vyhlásila, že Kate je v nemocnici, no nepovedala prečo. Až neskôr dali na známosť radostnú zvesť aj svetu. Táto správa potešila opäť celý svet.

View this post on Instagram

💙

A post shared by Kate Middleton (@katemiddletonphotos) on

Radostnú správu uvítali Briti s nadšením, ktoré sa znásobilo, keď sa vojvodkyňa po dlhšom čase opäť ukázala na verejnosti. Sladko sa usmievala a mnohí začali pozorne sledovať jej rastúce brucho, i keď ešte takmer žiadne nemá. Okrem toho pozornosť pútala aj farba jej šiat, na základne ktorej sa jej verní fanúšikovia kráľovského páru snažili vydedukovať, o aké pohlavie pôjde. Ružové šaty mali byť znamením dievčaťa, modré zasa chlapca. Vojdovkyňa ich zrejme celkom nevedome prekabátila, keď si počas jednej príležitosti obliekla modré šaty a na ďalšej sa objavila v krásnych ružových.

Radosť z tehotenstva nezatienil ani fakt, že vojvodkyňa počas tehotenstiev často trpieva nevoľnosťami, ktoré ju už neraz dostali aj na nemocničné lôžko. Ku Katinmu tehotenstvu sa kladne vyjadril aj jej škandalózny strýko, ktorý vyhlásil: „Toto je určite tá najlepšia správa tohto roka. Kate sa stane po tretíkrát matkou. Zaujímalo by ma, či tie tri deti aj zvládne? Úprimne povedané, nemyslím si. Ona a Will nemajú radi detské dušičky.“

Aby toho nebolo málo, olej do ohňa prilial aj jej manžel princ William. Ten sa počas toho, ako Kate ležala a popritom sa starala o deti, objavil počas služobnej cesty v nočnom klube, v ktorom sa podľa očitých svedkov nesprával práve ako ženatý muž. Ľudia, ktorí ho videli, tvrdia, že otvorene flirtoval s niekoľkými dámami, za čo si mal doma vyslúžiť niekoľkodňovú tichú domácnosť.

Tretie dieťa nepadlo vhod

Podľa niekoľkých svedkov z prostredia kráľovského dvora si Kate takéto pánske jazdy vyprosuje a praje si, aby si takéto výlety z čias svojej mladosti William odpustil. Princ však očividne niekde potreboval popustiť uzdu. Po tejto udalosti sa však pár opäť zjavil na verejnosti a okolo rozdával sladké úsmevy. Neskôr si zlé jazyky začali šepkať, že pár tretie dieťa neplánoval, no Kate si manžela potrebovala poistiť. Ďalšia zlomyseľná verzia zasa hovorí o tom, že vojvodkyňa si takýmto spôsobom chce predĺžiť materskú dovolenku a vyhnúť sa návalu povinností, ktoré by ju čakali v prípade, že by už princezná Charlotte bola dostatočne veľká na to, aby ostala sama s opatrovateľkou. Navyše Kate snívala o veľkej rodine, William, naopak, až takú veľkú rodinu nechcel.

Úplne najhoršia klebeta zasa hovorí o tom, že Kate na seba len potrebovala upozorniť, pretože médiá sa viac než o ňu začali zajímať o budúcu nevestu princa Harryho. Koľko pravdy sa v týchto rečiach ukrýva, môžeme len hádať, faktom však ostáva, že vojvodkyňa z Cambridge si žiadnu pozornosť vynucovať nepotrebuje. Svojou eleganciou a sympatiami si získala celý svet a vôbec by sme sa nečudovali, keby jej trochu menej pozornosti zo strany verejnosti padlo skôr na osoh než na hnev.

Čo si o tom myslíte vy? Dajte nám vedieť v komentároch.

Pozri aj: Rozchod Brada Pitta a Angeliny Jolie je definitívny. Brad si našiel novú lásku, ktorej vek šokoval všetkých!

zdroj: babskeveci.sk

0
Komentovať (0)