Tajomstvo odhalené! Toto je dôvod, prečo princ William nenosí svadobnú obrúčku

Zuzana Fulopova Ešte viac

Odkedy Kate Middleton dostala zásnubný prsteň, nezložila si ho z prsta a časom sa k nemu pridala aj zlatá manželská obrúčka. Všimli ste si ale, že na ruke princa Williama sa nenachádza žiadny prsteň? Prečo je tomu tak?

Princ William počas zásnub v roku 2010 daroval Kate krásny 12-karátový zafírový prsteň, ktorý nosila ešte jeho matka, nebohá princezná Diana. Odvtedy ho Kate pri každej príležitosti nosila na ruke. V roku 2011, počas ich veľkolepej svadby v Londýne, dostala Kate špeciálne upravenú zlatú manželskú obrúčku, aby dokonale sedela k tomuto zásnubnému prsteňu.

Princ William však od Kate na oplátku žiadnu obrúčku nedostal. Prečo? Dôvod je jednoduchý. Pretože ako sám tvrdí, nie je to jeho štýl. Krátko pred svadbou vydal palác vyhlásenie, že princ William sa rozhodol zmeniť  túto tradíciu. Ako palác uviedol, princ William neobľubuje šperky, preto uprednostnili jeho pohodlie pred tradíciou.

https://www.instagram.com/p/BYnaqeeAv1h/?tagged=princwilliam

Každopádne táto zaužívaná tradícia, pri ktorej si novomanželia vymieňajú navzájom prstienky, nijako neovplyvnila ich svadbu a môžeme konštatovať, že to bola jedna z najkrajších romantických svadieb svojej doby. Čo poviete?

Pozri aj: Neuveriteľné! Princovia William a Harry majú sestru, o ktorej doteraz nikto ani len netušil!

Zuzu, popsugar.com

0
Komentovať (0)

Dnes by ste nemali premeškať: