Toto je dôvod, prečo viac nevidíte naše články! Facebook si pre nás pripravil tieto zmeny a našich čitateľov tak pripravil o novinky


Možno ste zaznamenali novinku na sociálnej sieti Facebook. Doteraz sme boli všetci zvyknutí vidieť najnovšie články priamo na našej nástenke. Teraz ich tam budeme hľadať zbytočne. Facebook prišiel s novinkou a oddelil príspevky na dve skupiny. Na nástenke sa vám zobrazia príspevky od vašich priateľov a obľúbené stránky musíte hľadať v Prieskumníku.

Čo to ten „Prieskumník“ vlastne je?

Prieskumník nám pribudol na ľavej strane v lište a má ikonu raketky. Ak chcete vidieť najnovšie správy, články a celkovo príspevky, musíte kliknúť práve na túto kolonku. Ak s nami nechcete úplne stratiť kontakt a naše články a príspevky sa vám páčia, budeme radi, ak sa spolu s nami pozriete, ako ich vyhľadať, prípadne čo najrýchlejšie nájsť.

Prieskumník teda nájdete naľavo v záložkách.

Pre lepšie zobrazovanie našich článkov ale nestačí len označiť, že sa vám stránka „Páči“. Aby ste mali istotu, že naše príspevky uvidíte ako prvé, zaškrtnite aj možnosť Sledované- Zobraziť ako prvé.

 

Našu stránku Babské veci si tiež môžete vložiť na bočnú lištu do „Skratiek“ a potom vám už stačí len raz kliknúť a príspevky máte hneď zobrazené priamo na stránke Facebooku.

Pre lepšie prepojenie medzi nami a vami sme taktiež vytvorili skupinu, do ktorej sa môžete pridávať. Nájdete ju tu: Babské veci- RADY, RECEPTY A NÁVODY

Poslednou možnosťou je navštíviť nás priamo na webe, a teda na stránke www.babskeveci.sk. Keď prídete na našu stránku, v ľavom rohu sa vám zobrazí kolonka, kde sa Vás pýtame, či chcete dostávať upozornenia o našich najnovších článkoch. Ak stlačíte Povoliť, na nový článok budete upozornení okamžite.

Ešte pár slov na záver. Píšeme a tvoríme s radosťou. Je to naše hobby, je to naša práca. Najväčšou radosťou je vidieť tú spätnú väzbu, ktorú teraz bohužiaľ vidieť nemôžeme.

Každý deň vám prinášame nové články a nové témy. Venujeme sa zdraviu, ktoré máme len jedno, vzťahom ,ktoré je potrebné stále upevňovať, ale nájdete u nás aj kreatívne návody, recepty a tipy do domácnosti. Ak nás sledujete dlhšie, určite viete, že u nás vždy nájdete NIEČO VIAC.

Ďakujeme vám za vašu priazeň a veríme, že tento krok Facebooku nepretrhne väzby, ktoré sme tak dlho medzi sebou budovali.

Vaša šéfredaktorka Lucia spolu s celým tímom redaktorov z portálu babskeveci.sk


Komentáre

komentárov