Toto je dôvod, prečo viac nevidíte naše články! Facebook si pre nás pripravil tieto zmeny a našich čitateľov tak pripravil o novinky

Lucia Mužlová Ešte viac

Možno ste zaznamenali novinku na sociálnej sieti Facebook. Doteraz sme boli všetci zvyknutí vidieť najnovšie články priamo na našej nástenke. Teraz ich tam budeme hľadať zbytočne. Facebook prišiel s novinkou a oddelil príspevky na dve skupiny. Na nástenke sa vám zobrazia príspevky od vašich priateľov a obľúbené stránky musíte hľadať v Prieskumníku.

Čo to ten „Prieskumník“ vlastne je?

Prieskumník nám pribudol na ľavej strane v lište a má ikonu raketky. Ak chcete vidieť najnovšie správy, články a celkovo príspevky, musíte kliknúť práve na túto kolonku. Ak s nami nechcete úplne stratiť kontakt a naše články a príspevky sa vám páčia, budeme radi, ak sa spolu s nami pozriete, ako ich vyhľadať, prípadne čo najrýchlejšie nájsť.

Prieskumník teda nájdete naľavo v záložkách.

Pre lepšie zobrazovanie našich článkov ale nestačí len označiť, že sa vám stránka „Páči“. Aby ste mali istotu, že naše príspevky uvidíte ako prvé, zaškrtnite aj možnosť Sledované- Zobraziť ako prvé.

 

Našu stránku Babské veci si tiež môžete vložiť na bočnú lištu do „Skratiek“ a potom vám už stačí len raz kliknúť a príspevky máte hneď zobrazené priamo na stránke Facebooku.

Pre lepšie prepojenie medzi nami a vami sme taktiež vytvorili skupinu, do ktorej sa môžete pridávať. Nájdete ju tu: Babské veci- RADY, RECEPTY A NÁVODY

Poslednou možnosťou je navštíviť nás priamo na webe, a teda na stránke www.babskeveci.sk. Keď prídete na našu stránku, v ľavom rohu sa vám zobrazí kolonka, kde sa Vás pýtame, či chcete dostávať upozornenia o našich najnovších článkoch. Ak stlačíte Povoliť, na nový článok budete upozornení okamžite.

Ešte pár slov na záver. Píšeme a tvoríme s radosťou. Je to naše hobby, je to naša práca. Najväčšou radosťou je vidieť tú spätnú väzbu, ktorú teraz bohužiaľ vidieť nemôžeme.

Každý deň vám prinášame nové články a nové témy. Venujeme sa zdraviu, ktoré máme len jedno, vzťahom ,ktoré je potrebné stále upevňovať, ale nájdete u nás aj kreatívne návody, recepty a tipy do domácnosti. Ak nás sledujete dlhšie, určite viete, že u nás vždy nájdete NIEČO VIAC.

Ďakujeme vám za vašu priazeň a veríme, že tento krok Facebooku nepretrhne väzby, ktoré sme tak dlho medzi sebou budovali.

Vaša šéfredaktorka Lucia spolu s celým tímom redaktorov z portálu babskeveci.sk

0
Komentovať (0)