Toto je horoskop na rok 2020 pre všetky znamenia zverokruhu. Pozrite sa, čo vás čaká

Monika Miková Horoskopy

Foto: pxhere

Hviezdy a vesmír od nepamäti tvorili záhadný a fascinujúci prvok v ľudských životoch. Osobitnej pozornosti sa dostalo niektorým konštaláciam hviezd, ktoré sa stali symbolom tzv. znamení zverokruhu. Aký bude váš rok 2020 v láske, vzťahoch, práci, alebo financiách? 

unsplash.com
unsplash.com

Baran

21.3. – 20.4. tzv. 1. ohnivé znamenie, biely diamant

V roku 2020 stabilita zavládne vo všetkých smeroch vášho života, špeciálne vo vzťahovej rovine. Nový rok vám prinesie i nové príležitosti v profesijnej sfére. Ak chcete, aby všetko dopadlo podľa plánu, musíte prejaviť iniciatívu, bez nej stratíte všetky príležitosti.

Býk

21.4. – 20.5. tzv. 1. zemské znamenie, zelený aventurín

Pre znamenie býka bude rok 2020 rokom veľkých zmien a rozhodnutí. Vo vzťahových aspektoch dôjde k vytúženej harmónií a usadeniu sa. Byť impulzívnym sa vám nevyplatí, dôkladne si zvážte rozhodnutia. Čo sa týka investícií, buďte otvorený novým možnostiam, ktoré prichádzajú od vašich priateľov a známych.

Blíženci

21.5. – 20.6. tzv. 1. vzdušné znamenie, tigrie oko

Blíženci si rok 2020 budú musieť prispôsobiť svojmu životnému tempu – ak sa vám zdá príliš rýchly spomaľte, alebo naopak. Nový rok vám prinesie nečakané osvieženie v oblasti lásky. Bude pre vás zábavný a vášnivý. Pozor na prácu, aby vás nepohltila, lebo vo finančnej sfére to vyzerá na dlhodobú stabilitu. Myslite preto viac na seba ako iných.

unsplash.com
unsplash.com

Rak

21.6. – 22.7. tzv. 1. vodné znamenie, červený rubín

Pre znamenie raka je rok 2020 nie najpriaznivejším. V oblasti lásky nastane zlepšenie, čo sa ale nedá povedať o kariére. Tá sa dostane na tenký ľad kvôli mnohým konfliktom. Dostanete mnoho príležitostí ako sa rozhodnete, bude len na vás. Upnite sa na drobné detaily, ktoré vás v živote tešia, pomôžu vám prekonať zlé časy.

Lev

23.7. – 22.8. tzv. 2. ohnivé znamenie, zelený peridot

Pre dravé znamenie leva bude rok 2020 plný zvratov a obratov. Bude sa vám dariť v dosahovaní svojich cieľov a snov. Využite pozitívnu energiu, ktorou prekypujete. Dajte si pozor, aby ste nezašli za čiaru svojich síl. Vyskúšajte nové jedlo, cvičenie, ale aj vzťahy. Popremýšľajte aj nad novými pracovnými príležitosťami.

Panna

23.8. – 22.9. tzv. 2. zemské znamenie, modrý zafír

Pre nositeľov znamenia panny je typická praktickosť a pokojnosť. Niekedy vedia tiež urobiť impulzívne rozhodnutia, ktoré sa môžu vypomstiť. Práve rýchle a nepremyslené rozhodnutia vám môžu v roku 2020 priniesť rozchod, problémy na pracovisku a dokonca finančné problémy. Mali by ste tento rok stagnovať a nerobiť žiadne závažné rozhodnutia.

unsplash.com
unsplash.com

Váhy

23.9. – 23.10. tzv. 2. vzdušné znamenie, fialový opál

Pre znamenie váhy bude rok 2020 pomerne zábavným a neviazaným, plným flirtov. Rok plný radosti vo všetkých sférach vášho života, nezabudnite túto radosť a šťastie rozdávať ďalej. Navštívte svoju rodinu, venujte sa deťom – prinesie vám to želaný relax, ktorý budete potrebovať.

Škorpión

24.10. – 22.11. tzv. 2. vodné znamenie, žltý topás

Pre škorpióna sa bude rok 2020 niesť v znamení slobody. Už viac nebudete cítiť žiadne obmedzenia. Je to ten správny čas priniesť si do života nového koníčka, alebo sa viac zamerať na prácu. Využite svoju pozitívnu energiu na pomoc ostatným v ich živote.

Strelec

23.11. – 21.12. tzv. 3. ohnivé znamenie, modrý topás

Pre strelca bude rok 2020 rokom odpútania sa od vecí, ktoré ho ťažia a vyčistenia si života. Na dosiahnutie úspechu musíte byť trpezliví. Môžete byť veľmi spoločenskí a otvorení stretnutiam s novými ľuďmi. Nenechajte si nové vzťahy zasahovať do vašich existujúcich vzťahov. Môžete očakávať niekoľko výrazných finančných ziskov.

unsplash.com
unsplash.com

Kozorožec

22.12. – 20.1. tzv. 3. zemské znamenie, červený achát

V novom roku budete hľadať hlavne pokoj a pohodu, pretože ste už unavený s neustálych konfliktov a rýchleho tempa života. Doprajte si zaslúženú prestávku pre telo i myseľ. Len oddýchnutý a načerpaný nových síl naplno vkročíte do príležitostí, ktoré vám rok 2020 prinesie.

Vodnár

21.1. – 18.2. tzv. 3. vzdušné znamenie, fialový ametyst

Rok 2020 je rokom na preukázanie vašich schopností, o ktorých ľudia pochybujú. Budete na svojom kreatívnom vrchole a preto to využite čo najviac. Na pracovisku nechajte svoju fantáziu a inovatívne nápady hovoriť samy za seba. Nenechajte sa uniesť touto novou energiou a nezabudnite sa šetriť na daždivý deň. Ukážte svojim blízkym, že môžete byť dokonalým manželom a rodičom.

Ryby

19.2. – 20.3. tzv. 3. vodné znamenie, modrý akvamarín

Pre znamenie ryby rok 2020 prinesie nové vzrušenie a dobrodružstvá. Majte odvahu byť otvorený novým možnostiam a vyskúšajte veci, ktoré by ste inak nevyskúšali. Vaša práca a podnikanie vás bude inšpirovať. Nedovoľte, aby vaše impulzívne rozhodnutia pokazili to, čo ste dlhé roky budovali.

0
Komentovať (0)

Dnes by ste nemali premeškať: