Konečne ju ukázala. TOTO je malá dcérka modelky Adriany Sklenaříkovej

Lucia Horáková Ešte viac

Vytúžené dieťatko je na svete. Jednej z najkrajších Sloveniek, modelke Adriane Sklenaříkovej (46) sa splnil veľký sen a konečne sa môže tešiť s dcérky, ktorú porodila ešte v auguste. Otcom dieťaťa je jej druhý manžel podnikateľ Aram Ohanian (49).

Adriana sa počas svojho života sústredila predovšetkým na kariéru a o dieťati nebolo ani reči. No s pribúdajúcimi rokmi začala uvažovať, či predsa len nespravila chybu a nemala nad možnosťou byť mamou rozmýšľať už skôr.

S druhým manželom sa o dieťatko pokúšali niekoľko rokov, no žiaľ, v roku 2016 prišla rana v podobe potratu a opäť sa predstava byť mamou pre modelku rozplynula. Dvojica sa nevzdávala a neprestajne dúfali, že sa im to podarí. Po dvoch neúspešných umelých oplodneniach rozmýšľali dokonca i nad adopciou, no osud to zariadil inak a Adriana konečne nosila pod srdcom vytúžené dieťa. O to šťastnejší bol okamih, keď sa dievčatko v auguste narodilo zdravé. Rodičia jej vybrali meno Nina.

Adriana sa pár dní po pôrode pochválila na svojom Instagrame fotkou dcérkinej rúčky, prostredníctvom ktorej poďakovala všetkým za podporu a pomoc, nezabudla pripojiť ani údaje o dcérke, ktoré potešili mnohých jej fanúšikov.

Dievčatko však pred svetom zatiaľ skrývala, no výnimku spravila pre francúzky časopis Closer, pre ktorý sa nechala nafotiť. I vďaka tomu môžeme vidieť malú Ninu, ktorá je skutočne nádherná.

Pozri aj: Mladý 12-ročný chlapec získal prvého zlatého bzučiaka. Jeho vystúpenie dojalo celú porotu

Lucy, closermag.fr

0
Komentovať (0)